REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
2 vaikų mamos išvaizda priverčia išsižioti: ar atspėsite, kiek jai metų? (nuotr. socialinių tinklų)

Msdongan yra Kanadoje gyvenanti korėjietė influencerė, kuri padarė įspūdį internautams atskleidusi, kiek jai metų. Dviejų vaikų mama pasidalino patarimais, kaip kovoti su senėjimu.

5

Msdongan yra Kanadoje gyvenanti korėjietė influencerė, kuri padarė įspūdį internautams atskleidusi, kiek jai metų. Dviejų vaikų mama pasidalino patarimais, kaip kovoti su senėjimu.

REKLAMA

Dėl jaunatviškos Msdongan išvaizdos žmonės galvoja, kad jai gali būti 20 ar 30 metų, tačiau iš tikrųjų jai – 41-eri. Korėjietė dviejų vaikų mama gyvena Kanadoje ir dažnai palieka žmones be žado, kai pasako jiems tikrąjį savo amžių. Ji išskirtinai „Daily Star“ kalbėjo apie savo sveikatos ir sporto rutiną bei kitas jaunatviškos išvaizdos paslaptis.

„Mano senėjimo paslaptis yra nuoseklumas ir mąstymas. Šiais laikais daug geros informacijos nesunkiai galima surasti internete, – kalbėjo ji. – Jei norite ilgai gyventi jaunas ir sveikas, nesistenkite pasiekti rezultatų trumpą laiką atlikdami vieną metodą. Ir toliau gyvenkite į savo gyvenimą įtraukdami mankštą, masažus, dietą ir proto terapiją, tinkančią jums kasdieniame gyvenime.

Svarbu tinkamai susiplanuoti savo gyvenimo būdą ir tai daryti nuosekliai. Taip išliksite jaunas ir sveikas nuolat, o ne kuriam laikui. Tai taps jūsų gyvenimo dalimi.“

REKLAMA
REKLAMA

Msdongan taip pat dar sportuoja, o taip skatina daryti ir kitus žmones. „Jei ir toliau galvosiu, kad esu sena, mano kūnas tai jaus, todėl treniruoju protą. Pavyzdžiui, daugelis mano draugų mano, kad keltis ryte darosi vis sunkiau, nes mes senstame arba kad jei vyresnis žmogus susižeis, žaizda greitai neužgis, – sakė ji. – Jei manote, kad jūsų kūno neveikia laikas, jūsų kūnas tikrai tuo patikės ir galėsite dar šiek tiek atidėti fizinius senėjimo padarinius. Manau, kad tai vienas iš būdų, kaip išlikti ir jaustis jaunesniu.“

REKLAMA

Odos priežiūrai Msdongan naudoja produktus, kurie padeda sulaikyti drėgmę, o veidą masažuoja silikoniniais pleistrais, kad išvengtų raukšlių. Retkarčiais ji naudoja dermos volelį, kad prižiūrėtų odą, ir kūno kremą, kuris ilgai drėkina. Po mankštos ji prieš miegą nusiprausia po dušu, o kaklą, pilvą ir kelius patepa pakankamu kiekiu drėkinamojo kremo.

Kalbant apie jos dietą, jai patinka, kad viskas būtų švaru ir paprasta. „Paprastai mano racioną sudaro korėjietiški naminiai daržovių garnyrai, – paaiškino ji. – Mano pagrindinis maistas – daržovės, lengvai apvirtos karštame vandenyje, pagardintos kitomis daržovėmis, kurios lengvai apkepinamos alyvuogių aliejuje ir pagardinamos jūros druska. Vištieną ar žuvį valgau dažniau nei jautieną ar kiaulieną.“

REKLAMA
REKLAMA

Jos socialinių tinklų paskyrą tiesiog užplūdo žmonės, stebėdamiesi jos amžiumi. „Aš noriu atrodyti tokia karšta, kai man bus 40“, – rašė vienas žmogus. Kiti pridūrė: „Ką?! Mano didžiausias spėjimas buvo 27“.

Tai nereiškia, kad Msdongan taip pat nesulaukia vadinamųjų „trollerių“ – kartais žmonės internete sako, kad atrodo vyresni už ją. Tačiau influencerė neleidžia sau nusivilti, nes ji susitelkusi į visavertį gyvenimą. Dabar Msdongan kuria funkcinę kūno priežiūros priemonę, kuri ilgą laiką drėkins kūną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų