Zodiako ženklų laukia nevienoda diena: žioplumo šią dieną netrūks, kai ką aplankys įkvėpimas

Pirmadienis – sėkmingų avantiūrų metas. Šią dieną turėtumėte sulaukti patarimų iš artimųjų, kurie bus itin vertingi. Astrologai tikina, kad jūs esate laimingi, net jei nenorėsite tokie atrodyti. Aplankys kūrybinis įkvėpimas. Tiesa, tra rizika, kad žioplumo šią dieną nepritrūks. Būkite atidūs.

Avinas

Susitelkite į jums svarbiausius dalykus, esamas problemas: rasite ir išeitį, ir reikalingų pagalbininkų. Tai bus reikšmingas (ir gana sėkmingas) metas, nuo jūsų bei jūsų draugų, sąjungininkų pastangų daug kas priklausys.

Tauras

Nesistenkite visko sužinoti, suprasti, nesistenkite kontroliuoti situacijos, savaime viskas išeis geriau nei tuomet, kai mėginsite ką nors režisuoti. Tai malonių staigmenų, paslaptingų, beveik alcheminių perversmų laikas.

Dvyniai

Atsipalaiduokite, nurimkite, ir netikėtai išeitis atsiras savaime, ir kur kas geresnė, nei galėtumėte patys sugalvoti. Būtų gerai pabendrauti su asmenimis, jau patyrusiais panašių rūpesčių šeimoje.

Vėžys

Smagus metas. Visi jus myli, garbina, nori būti geriausiais draugais. Tiktų tvarkyti skubius reikalus. Galimos pažintys ir su ypatingais asmenimis, jie gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Liūtas

Palanku tvarkyti darbo, piniginius ir turto reikalus: rasite netikėtą išeitį iš įstrigusios situacijos. Būkite atidūs savo sveikatai, stiprinkite organizmą, kaupkite jėgas.

Mergelė

Pakaks ne tik sėkmingų progų, optimizmo, bet ir visiško žioplumo: galite pražiopsoti tiesiogine ir perkeltine prasme svarbius dalykus. Vis dėlto tikėtini geri postūmiai jums svarbiu klausimu.

Svarstyklės

Gali užgriūti neaprėpiamas darbų, rūpesčių, užmirštų pareigų krūvis ne tik darbe, bet ir namuose. Nieko nepešite reikalaudami, skųsdamiesi, tačiau draugiškos pagalbos galite tikėtis.

Skorpionas

Jūs laimingi, net jei nenorėsite tokie atrodyti. Nujaučiate kažką nežemiškai džiaugsmingo... Tai sėkmės, kūrybinio įkvėpimo metas: ryžkitės avantiūrai. Puiki proga be prievartos priversti savo vaikus padaryti tai, ką manote esant reikalinga.

REKLAMA

Šaulys

Pavyks susiorientuoti informacijos, nuomonių gausybėje, atsirinkti, susirasti svarbiausius dalykus. Aiškinkitės apgaules darbe, ieškokite nesąžiningų, jums kenkiančių asmenų.

Ožiaragis

Nebūtina sakyti viską, ką manote. Netyčia galite per daug apie save, artimą žmogų ar svarbų reikalą, įvykį išplepėti. Stenkitės labiau į kitų kalbas įsiklausyti: išgirsite netiesiogiai jums pasakytą gerą patarimą, naudingą informaciją apie slaptus, subtilius, bet reikšmingus dalykus.

Vandenis

Būsite kiek įsitempę, tačiau nesijaudinkite, viskas pavyks. Tai sėkmingų avantiūrų metas. Galite iš draugų išgirsti vertingą patarimą, pamokymą, paklausykite jo.

Žuvys

Palankus metas originaliai, drąsiai mąstantiems, neišpuikusiems, turintiems gerų draugų bei partnerių: jūsų laukia naudingos permainos. Bendraujant su bičiuliais pavyks suvokti svarbių dalykų, tad neužsisklęskite.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų