Šį Zodiako ženklą tituluoja žiauriausiu iš visų: apie tai nesusimąsto ir pats

Ar kada nors pagalvojote, ką apie jus gali pasakyti jūsų Zodiako ženklas? Pasirodo, kad yra vienas iš jų, kuris laikomas pačiu žiauriausiu iš visų ženklų. Tiesa, toks jis tampa apie tai nesusimąstydamas net pats. 

Ožiaragiai labai daug dėmesio skiria praktiškumui ir efektyvumui, todėl gali pasirodyti pikti. Ožiaragiai visuomet galvoja apie rezultatus ilguoju laikotarpiu, todėl jei kartais reikia parodyti truputį žiaurumo produktyvumo ir saugumo dėlei, nepriimkite to asmeniškai. Po nepalaužiama išore slepiasi ištikima siela, kuri nori su jumis likti amžinai.

Ožiaragiai negali pasitraukti iš dėmesio centro, bet tai – visai ne dėl savanaudiškumo. Kad būtų laimingi, jiems būtinai reikia gauti daug dėmesio ir pagyrų. Ožiaragiai turi didelę širdį, kurioje visiems užtenka vietos. Kai tik Ožiaragio norai išsipildo, jie padarys viską, kad ir kiti gautų savo penkioliką minučių šlovės.

 


Rašyti komentarą...
N
Nesąmonė
2021-03-06 14:29:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažįstu ožiaragę. Miela meniška mergina, grazi išore ir vidumi, tikrai nesidrasko dėl pinigų, o džiaugiasi gyvenimu. Labai jautri ir atjaučianti, visada padės, jei tik reikės
Atsakyti
-20

O
Ožiaragė
2021-03-06 15:43:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu.Pragyvenau su vyru,kuris smurtavo,gėrė ir per mergas lakstė,22 metus.Užaugusi dukra pasakė,negalim daugiau taip gyventi.Išsiskyriau,išėjau aš palikusi viską vyrui,nieko nepasiėmiau.Tad nesu materelistė.Gyvenime pradedu visiems kas prašo,tik man kažkodėl gyvenimas žiaurus.
Atsakyti
-11

M
M
2021-03-06 16:24:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas keikiat Ožiaragi ,tai matyt patys jam prikiaulinot , s ,tai gero nesitikėkit ,ožiaragis niekada neatleis. kad ir bendraus ,bet nuoširdumo jau nebus.Be to ,dar priklauso prie kurio ženklo arčiau jo gimimo data ,to ženklo savybių ir Oz. turės.Oziaragiai labai laikosi savo žodžio,pasakė ir pasakyta ir tikrai ne pletkininkai ,matyt netikrą Ožiaragi buvot sutikę.
Atsakyti
-19

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų