Sekmadienis Zodiako ženklams – emociškai sudėtinga diena. Astrologai ragina džiaugtis mažais dalykais, nes šią dieną nepavyks nieko nuspėti. Nesureikšminkite smulkmenų,

Avinas

Svarbu neįsivelti į ginčus, konfliktus su artimaisiais. Vakarą derėtų skirti antrajai pusei.

Tauras

Jei kas nors nepavyks, neišgyvenkite, tai ne itin sėkmingas laikas. Būkite atsargesni kelyje. Dažniau ilsėkitės. Vakaras bus smagus, jei į namus pasikviesite senų draugų.

Dvyniai

Mažiau jaudinkitės, pernelyg sureikšminate smulkmenas ir nepastebite, kad iš esmės viskas gerai (ypač santykiuose su mylimu asmeniu). Būkite atidesni darbų kokybei bei sveikatai.

Vėžys

Pasidžiaukite artimųjų draugija. Dažniau nusileiskite antrajai pusei. Būkite pagarbesni tėvų nuomonei, reikalavimams.

Liūtas

Nieko neįmanoma teisingai nuspėti: viskas gali išeiti kiek kitaip, nei planuosite... Taip pat nesitikėkite iš karto visko gauti, net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite, o jei ir paskubinsite, savo nenaudai.

Mergelė

Neapsikraukite dideliu darbų kiekiu, pasijusite nepakenčiamai. Esamus rūpesčius aptarkite su draugais, tėvais, seneliais, kvieskitės juos į pagalbą.

Svarstyklės

Tai ramybės, paslapties metas: mokėkite laukti sau palankios akimirkos, be reikalo nesikarščiuokite ir nesinervinkite. Kitaip kalbant, kol patys nieko nesugadinsite, viskas klostysis neblogai.

Skorpionas

Įtemptas metas, kai kas gali ir nepatikti. Gresia nenumatytos išlaidos bei nesutarimai su mylimu asmeniu. Nesistenkite kuo daugiau nuveikti, tai problemiška diena. Atidėkite neišspręstas problemas, kol aplinkybės pasikeis jūsų naudai.

Šaulys

Daug nenorėkite ir nesiblaškykite. Venkite daug bendrauti, kalbėti, ką nors žadėti: stenkitės ne pasakyti, o išgirsti. Neskubėkite vairuodami, nesiblaškykite eidami gatve.

Ožiaragis

Neblogas laikas, tinkamas įvairiems susitikimams, reikalams tvarkyti. Jei įtarsite, kad niekuo negalėsite žmogui padėti, nesuteikite tuščiai vilties.

Vandenis

Tvarkydami reikalus, kaip ir jausmų srityje, situaciją galite pervertinti ir įsivelti į avantiūrą. Tai ne jūsų dominavimo metas, tad stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus vyresnių asmenų.

Žuvys

Namuose taikykitės su artimaisiais, pasistenkite prisiminti, kokių pažadų jiems esate netesėję. Jei norėsis priversti už netinkamus veiksmus atsakyti asmenį, kurį mylite, susivaldykite, nes bus dar blogiau.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų