• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienis Zodiako ženklams gali būti išties puikus – kai kas parodys savo sugebėjimus, išspręs įsisenėjusias problemas. 

Ketvirtadienis Zodiako ženklams gali būti išties puikus – kai kas parodys savo sugebėjimus, išspręs įsisenėjusias problemas. 

REKLAMA

Avinas

Nė nemėginkite išmesti iš galvos profesinių problemų. Neišsisukinėkite, jeigu teks įtemptai padirbėti viršvalandžius ar ką nors pavaduoti. Užbaikite tai, ką pradėjote, išpildykite senus pažadus. Su naujovėmis dar neskubėkite.

Tauras

Jūsų aplinkoje sklandys permainų dvasia, daugės polėkio. Galite grįžti prie esminių neišspręstų savo gyvenimo klausimų, tik dabar turėsite patarėjų ir galėsite pasiremti svetima patirtimi.

Dvyniai

Šiandien jus vilios meno, muzikos, mistinių paslapčių pasaulis. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų, atskleistos jūsų ar kažkieno kito paslapties. Bent jau patys neregzkite intrigų.

Vėžys

Tai bus įdomi diena, jei tik išvengsite neproduktyvių ginčų. Gerai jausite kitus žmones, emocionaliai reaguosite į kiekvieną repliką, žodį. Gali užsimegzti draugystė, partnerystė.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Būsite nusiteikę tvarkyti piniginius ir verslo reikalus, tik elkitės garbingai, nesinaudokite tarnybine padėtimi, negadinkite savo reputacijos.

REKLAMA

Mergelė

Jums seksis ir tikriausiai bus naudingas aktyvus susirašinėjimas aktualiais klausimais, informacijos ieškojimas ir teikimas, reklamavimas(-is) bei uolus pasimokymas. Vakare netikėtumų gali pateikti jūsų artimieji.

Svarstyklės

Jums norėsis darbuotis ir leisti laiką namuose. Tai ypač aktualu nekaip jaučiantis, negaluojant. Pasisaugokite sukčių, vagių, ypač vakare.

Skorpionas

Būsite nusiteikę šmaikštauti ir skleisti smagią nuotaiką. Galite įsitaisyti gerbėją ar susigrąžinti dėmesį tų, kurie atrodė jumis nebesidomintys. Vakare tikėtinas nuostolis, tad būkite apdairūs.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Šiandien tiktų užsiimti namų ruoša, ūkio darbais. Galbūt nusipirksite naujos kosmetikos, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą.

Ožiaragis

Jeigu nepavyks pasislėpti nuo dėmesio, bendravimo, tai stenkitės būti mandagūs, labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių. Tikriausiai išspręsite kažkokią asmeninę ar šeimos problemą.

Vandenis

Tikriausiai aktyviai rodysite iniciatyvą, stengdamiesi pasireikšti darbe. Arba kolegos pasistengs, kad jums tektų pasireikšti, pademonstruoti žinias bei įgūdžius. Saugokite dokumentus, pinigus.

Žuvys

Galite susitarti dėl bendradarbiavimo, partnerystės perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti kritiką, pastabas, nepamirškite diplomatijos.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų