REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Diena, kai vertėtų sustoti ir įsiklausyti į savo širdį – visi atsakymai skypi ten. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų.

Diena, kai vertėtų sustoti ir įsiklausyti į savo širdį – visi atsakymai skypi ten. Apie viską plačiau dienos horoskope 12-ai Zodiako ženklų.

REKLAMA

Avinas

Jėgų persvara jau jūsų pusėje. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės reikšmingų, atsakingų dalykų.

Tauras

Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Nesibaiminkite triūso, būkite atkaklūs.

Dvyniai

Reikalai kol kas nejudės į priekį, tad nėra prasmės ko nors skubinti, kol kas tiesiog laukite.

Vėžys

Jėga nieko nesiekite ir labiau įsiklausykite į vadovo užuominas, vyresnių šeimos narių pastabas. Gautų pasiūlymų nederėtų atsisakyti.

Liūtas

Jei tvarkysite dalykinius reikalus, stebuklų nesitikėkite. Šiuo metu palanku užsiimti šeimos rūpesčiais, vaikų problemomis.

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Puiki diena reikalams tvarkyti. Bus palanku spręsti susikaupusius nesklandumus darbe, tiks surengti ir mažas vaišes kolegoms.

Svarstyklės

Mokėkite greitai persiorientuoti, pasinaudoti sėkmės akimirka. Įgyti patikimų sąjungininkų labai svarbu jūsų tolesnei sėkmei. Šios dienos susitikimai, pokalbiai bus naudingi.

REKLAMA

Skorpionas

Nervingas metas, daug neplanuokite. Koncentruokitės tik į tai, kas išties svarbu.

Šaulys

Sėkmės laikas: sulaukiate pripažinimo, įvertinimo, padėkos. Ryžkitės rimtam pokalbiui su vadovu, susitikimams su aukštais, įtakingais asmenimis.

Ožiaragis

Dalykiniams reikalams tvarkyti tinkamas laikas. Galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, kuriuos verta priimti.

Vandenis

Nepraleiskite geros progos svarbiam susitikimui, pokalbiui bei susitarimui. Galite draugų bei partnerių dėka pakreipti įvykius jums svarbia linkme.

Žuvys

Atsiribokite nuo rūpesčių, išgyvenimų, problemų ir netikėtai rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Esmė šiuo metu atsivers per slaptus dalykus, jūsų nuojautas.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų