• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė visus kviečia į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę. Susiburti jaukiai žiemos sezono atidarymo ceremonijai ji ragina jau šiandien. Elgutės įžiebimo šventė vyks Širvinų Rajone, 19.00 valandą.

Skaityk lengvai

Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė visus kviečia į Kalėdinės eglutės įžiebimo šventę. Susiburti jaukiai žiemos sezono atidarymo ceremonijai ji ragina jau šiandien. Elgutės įžiebimo šventė vyks Širvinų Rajone, 19.00 valandą.

REKLAMA
Skaityk lengvai

Savo socialiniame tinkle „Facebook“ Ž. Pinskuvienė pasidalijo įrašu, kuriame kreipiasi visus Širvintų rajono gyventojus ir svečius skatindama atvykti į ypatingą Kalėdinę šventę.

Taip pat atvykstančiuosius į šventę merė ragino pasipuošti ne tik šventiškai, tačiau taip pat pasidabinti netikėtu aksesuaru.

„Facebook“ įraše Širvintų rajono merė kalbėjo: „Mielieji, jau šį ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, kviečiame atvykti į Širvintas, į Kalėdų eglės įžiebimo šventę. Kviečiame visus atvykti pasipuošus karūnomis. Juk Širvintos – Kalėdų karalystė“.

Anksčiau Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė siuntė džiugią žinią visiems – ji pranešė, kada Širvintose bus įžiebta eglutė ir plačiau papasakojo apie artėjančią šventę, kurioje laukiami visi.

REKLAMA
REKLAMA

Ž. Pinskuvienė socialiniuose tinkluose pasidalino informacija apie Širvintų eglutės įžiebimo šventę, kuris įvyks lapkričio 30 dieną, 19 valandą, tą pačią dieną nuo 12 valandos vyks kalėdinė mugė.

REKLAMA

Živilė Pinskuvienė visų laukia šventėje

Merė kreipėsi į visus – kiekvienas laukiamas šventėje, nes miestas virs karalyste, kurioje kiekvienas galės prisėsti į sostą.

„Karūna ir sostas

Princai ir princesės

Karalienės ir karaliai

Kodėl gi ne? Juk Kalėdų laikas – būtent tas, kai nutinka stebuklai. Kai ilgesį pakeičia džiaugsmas, tamsą – šviesa, liūdesį – viltis, o bejėgiškumą – energija.

Nesakykit, kad niekad nesat girdėję, jog Širvintos – karalystė?! Įvairiais kontekstais – tiek pašaipiai, tiek norint pabrėžti kažkokį išskirtinumą.

REKLAMA
REKLAMA

Bet svarbiausia: juk Širvintų rajono negali kurti vienas žmogus – šį kraštą kuria visi, kurie čia gyvena ir dirba, auga ir mokosi.

Taip ir Kalėdos, jų dovanojami stebuklai – karalystė – gali gimti kiekvieno – mažo ar didelio žmogaus – širdyje.

Būtent su tokia žinute šiemet kviečiame ir laukiame Širvintose visų: širvintiškių, miesto svečių, šeimų su vaikais, senjorų, įsimylėjėlių porelių...

Atvykti, pasigrožėti ir atsisėsti į tikrą sostą pasiryžus būti savo gyvenimo, savo kelio, savo svajonės valdovu“, – į šventę kviečia Ž. Pinskuvienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Mažieji laukiami su karūnomis

Merė taip pat papasakojo, kas laukia eglutės įžiebimo šventėje bei kaip miestas pasipuoš žiemos švenčių laikotarpiu, o mažiesiems, atvykstantiems į šventę, turi vieną prašymą pasipuošti simbolinėmis karūnomis:

„Atvykti į šventę mažuosius princus ir princeses kviečiame pasiruošus ir pasigaminus namuose simbolinę karūną. O Širvintose, šalia eglutės, kiekvienas galės atsisėsti į tikrą sostą!

Eglės įžiebimo šventę ves dainininkas Stano, koncertuos vaikų ir jaunimo grupė „Hey“, o stebuklingame sniego kamuolyje galėsite išvysti kalėdinę pasaką.

REKLAMA

Kalėdų karalystės tema apjungs visą miestą: į ją įžengti kvies nušvitusi Plento gatvė, Igno Šeiniaus alėja, veiks kalėdinis telefonas, iš kurio bus galima paskambinti ir pasikalbėti su pačiu Kalėdų seneliu.

Įžengus į Kalėdų karalystę, lauks ne tik sostas, bet ir stebuklinga karieta, ir ateinančių metų simbolis – sėkmę nešantis drakonas.“

Be to, visą šventinį laikotarpį prie eglutės vyks prekyba karštais gėrimais, saldumynais, vyks gerumo akcijos, įvairios edukacijos, šventiniai renginiai.

Saunuole mere kad tokiu daugiau butu kurie taip rupinosi savo zmonemis
Švenčiausioji panelė apsireiškė.
Ar neatsibos ji visiems??
jau kelyje,pėsčiom varom karštų gėrimų
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų