Žiemą nepraeikite pro šias uogas: organizmui jos suteikia didelę naudą

Žolininkė Jolanta, tinklaraščio „Mano žolelės“ autorė ragina skaitytojus žiemą nepraeiti pro kadagio uogas. Pasak moters, jos ypač vertingos mūsų organizmui.

Žolininkė Jolanta sako, kad net ir žiemą galima uogauti. Pavyzdžiui, rinkti kadagio uogas, o tiksliau – jų riešutus. Pasak moters, vertėtų rinkti mėlynas, jau subrendusias uogas. Paragauti, ar jos saldžios ir aromatingos, sveikos.

Tiesa, jų nevertėtų padauginti.

„Kadagio uogos valo organizmą ir kraują, padeda atsigauti po sunkios ligos, nusilpus, po švitinimo. Gerina medžiagų apykaitą, tonizuoja. Taigi tinka ir nuo reumato, artrito, turi antibakterinį poveikį.

Kaip naudoti? Galima pasinaudoti Kneipp 19 a natūralaus gydymo propaguotojo patarimu. Tai 23 dienų kursas, iš viso 213 uogelių.

1 dieną lėtai sukramtome ir praryjame 4 uogeles; 2 dieną – 5; 3 dieną – 6...; 12 dieną – 15; 13 dieną – 14; 14 dieną – 13...; 23 dieną – 4 uogeles

O po to padarome ilgą pertrauką, kad nepagadintume inkstų. O jei tokiam ilgam užsiėmimui laiko nėra, tai kadagio uogelę sukramčius atsiranda geras burnos kvapas, dezinfekuojama burna“, – pataria žolininkė.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-01-19 22:03:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai čia turme omenyje lsukinių kadagių uogų naudą?
Atsakyti
0

z
zosia
2021-01-19 15:29:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
jei aš apatiniam balkone rūkantį ir visus dūmus siunčianti man,apmėtysių šūdais,ar man nieko nebus?
Atsakyti
-8

D
Danutė
2021-01-20 17:27:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turiu kadagį po langu. Tikrai subrandina uogas- riešutėlius. Valgau po keletą ir tikrai dezinfekuoja burnos ertmę. Ačiū išsamų uogelių vartojimo aprašymą
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų