Vyrą palaidojusi šeima negalėjo patikėti: jį rado namie gyvą ir sveiką

Dėl kvailos ligoninės personalo bei artimųjų klaidos vienas miręs pacientas buvo neteisingas identifikuotas ir palaidotas kaip visai kitas žmogus, o šis namo grįžo tuo metu, kai dar nebuvo pasibaigęs gedulas.

Virtinė aplinkybių lėmė, kad Mohio kaimo (Indija, Rajasthano valstija) gyventojas Omkaras Lal Gadulia tik grįžęs į namus gegužės 23-iąją suprato, kad prieš savaitę buvo palaidotas ir taip gerokai nustebinęs artimuosius.

Šie, pasirodo, sudegino – taip Indijoje laidojami žmonės – visai kito žmogaus palaikus, mat buvo įsitikinęs, jog tai yra Omkaras.

Pradėjus aiškintis istorijos aplinkybes buvo nustatyta, kad klydo ir ligoninė, ir giminaičiai.

Bet apie viską – nuo pradžių.

Vyras buvo paguldytas gydyti kepenų sutrikimo

Dėl alkoholio vartojimo sveikatos problemų turintis Omkaras Lal Gadulia gegužės 11-ąją, nieko nesakęs artimiesiems, išvyko į valstybinę RK ligoninę Udaipure ir buvo paguldytas gydyti kepenų sutrikimo.

Tą pačią dieną šioje ligoninėje buvo paguldytas ir netrukus mirė Goverdhanas Prajapatas. Medicinos personalas jo kūną įvardijo kaip neatpažintą ir, pagal vietos taisykles, po 3 parų laikymo morge pranešė policijai. Tada buvo išplatintos kūno nuotraukos, o žmonės pakviesti atpažinti velionį.

Išoriškai jis buvo panašus į Omkarą Lal Gadulią ir net turėjo panašų randą ant dešinės rankos, todėl šio vyro giminaičiai atpažino palaikus kaip savo artimąjį ir parsigabeno į gimtąjį kaimą laidojimo ceremonijai, kuri surengta gegužės 15 dieną.

Omkarui Lal Gaduliai grįžus namo šio atvejo tyrimo ėmėsi policija.

Paaiškėjo, kad Goverdhano Prajapato palaikai deklaruoti kaip „neidentifikuoti“ dėl ligoninės slaugių ir morgo personalo nesusikalbėjimo. Gydymo įstaiga pripažino savo klaidą.

„Buvo milžiniškas pacientų antplūdis. Pritrūko koordinacijos tarp personalo narių. Atitinkamai į tai reaguosime“, – sakė ligoninės atstovas Lalitas Purohitas.


Rašyti komentarą...
G
Gražina
2021-06-02 21:45:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi oi, ką čia bepridursi
Atsakyti
-3

E
Eglep
2021-06-03 16:55:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rie ko cia tie indai.lietuvos naujienom.debilai
Atsakyti
-3

A
2021-06-02 23:37:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tiems, kas palaidojo - džiaugsmas, kad,, grįžo iš mirusiųjų,,, bet, deja kažkam netikėta mirtis.... Bet, pasirodo, būna ir taip...
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų