Vis sapnuojate, kad krentate? Štai, ką tai gali reikšti iš tiesų

Miegodami sapnuojame visi. Visai įmanoma, kad praeitos nakties sapne glūdi atsakymas į klausimą, kurio ieškote. O jei sapnai iš tiesų būtų mūsų nerimo, vilčių ir baimių žemėlapiai? Galėdami interpretuoti slaptas sapnų reikšmes sužinotume galimai gyvenimą keičiančių dalykų.

Sapnai vienas įspūdingiausių ir paslaptingiausių žmogiškosios patirties fenomenų, o sapnų interpretavimas gali pasufleruoti, kas darosi žmogaus pasąmonėje.

Jei sapne krentate: Šie sapnai reiškia, kad gyvenime jaučiate daug nerimo ir praradote savo gyvenimo kontrolę. Pasak „Dream Dictionary“, sapnai, kuriuose krentame, yra patys dažniausiai pasitaikantys iš visų žmonių sapnuojamų situacijų. Manoma, kad tai reiškia, kad nebekontroliuojate savo gyvenimo tai gali būti susiję su darbu, su finansais, su santuoka ar kitais santykiais.

Kiti populiarūs sapnai

Jei sapne kažkas jus vejasi: Tai reiškia, kad jūsų gyvenime yra problemų, kurių vengiate ir su kuriomis nestojate į akistatą. Gali būti, kad pasąmonė siunčia jums žinutę, kad atėjo laikas spręsti problemas.

Jei sapne esate nuogas: Pasitaiko sapnuoti, kad esate nuogas ir kad į jus žiūri, pavyzdžiui, grupė draugų. Tai nesaugumo, pažeminimo, gėdos ir pažeidžiamumo ženklas. Kai kurie psichiatrai mano, kad toks sapnas reiškia, kad atėjo laikas išsilaisvinti, paragauti tikros nepriklausomybės ir atlaisvinti grandines, kurios jus rakina.

Jei sapnuojate gyvatę: Jei sapne matote gyvate arba jei ji jums įgelia, tai reiškia, kad turite slaptų baimių ir priežasčių nerimauti, dėl kurių jaučiate grėsmę. Taip sapnas gali įspėti apie realaus gyvenimo situaciją, kurios galbūt dar nepastebėjote arba kuri dar nepasireiškė. Kitas variantas gyvatė gali būti simbolis, reiškiantis pagundą, pavojingą ar uždraustą seksualumą. Bet kita vertus, kai kurios kultūrose gyvatė yra teigiamas simbolis, reiškiantis sveikimą, žinias ir išmintį. Tad rinkitės patys!

 


Rašyti komentarą...
D
Dana
2020-04-22 15:47:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jai gybate ikando....blogas zmogus -izeis...uzpuls.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų