Šiomis dienomis sapnuojate keistus dalykus? Tam yra 1 paaiškinimas

Per pastarąsias keletą savaičių visam pasauliui teko susitaikyti su drastiškais pokyčiais, sąlygotais koronaviruso pandemijos. Verslui teko užsidaryti, žmonės priversti dirbti iš namų, o socialinis gyvenimas yra visiškai sustojęs.

Dar vienas pokytis daugeliui žmonių yra mintys, kurios sukelia keistus sapnus, rašoma dailystar.co.uk. Jei taip nutiko ir jums, žinokite, kad nesate vieni – Tviteryje sukūrus naują paskyrą @Quarandreams, žmonės dalinasi savo su COVID–19 susijusiais košmarais.

Šiuose košmaruose būna visko – vieni atranda vaistą nuo ligos, o kiti tampa roko žvaigždėmis ir pasivadina „Misteriu Karantinu“.

Vienas žmogus rašė: „Šiąnakt sapnavau, kad einu į parduotuvę, o ten visi netiki socialinio atstumo laikymosi ir prie manęs artinasi, mane liečia. Man neliko nieko kito, kaip tik pradėti trankyti žmonėms į veidus ir taip pasprukti iš parduotuvės.“

Kitas rašė: „Sapnavau, kad atradau vaistą nuo koronaviruso, bet ant jo išpyliau kakavą.“

Pasirodo, yra paaiškinimas, kodėl šiuo laikotarpiu žmonės taip ryškiai atsimena savo sapnus. Deirdre Leigh Barrett, Harvardo medicinos mokyklos docentė, „Los Angeles Times“ sakė, kad žmonės pandemijos metu ne tik sapnuoja intensyviau, bet ir sapnus atsimena geriau.

Ji aiškino: „Tai, kaip gerai atsimename savo sapnus, priklauso nuo išmiegotų valandų skaičiaus, o dauguma amerikiečių pakankamai nemiega. Mano neoficialus įspūdis toks, kad sveikatos priežiūros profesionalai sapnuoja baisesnius košmarus.“

Tuo tarpu psichologas Rubinas Naimanas sako, kad šiuo laikotarpiu normalu sapnuoti keistus sapnus.

Jis teigia: „Kai realus gyvenimas ryškesnis, ryškesni būna ir sapnai.“


Rašyti komentarą...
m
meow
2020-04-17 03:50:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Supratau, kad nieko nesupratau. Kažkoks šū*o malūnas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų