• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vaikams augant, jie atranda vis daugiau hobių, o daugelis jų ypač pamilsta kompiuterinius žaidimus. Ne išimtis ir vilnietės Indrės Stoškuvienės sūnus Kipras, kuris savo kambaryje sunkiai rado vietos patogiai žaisti. 10-ojo gimtadienio proga jo laukė staigmena – laidos  „Namų idėja su IKEA“ komanda seną ir nepatogią erdvę pavertė į funkcionalų berniukišką kambarį. 

Vaikams augant, jie atranda vis daugiau hobių, o daugelis jų ypač pamilsta kompiuterinius žaidimus. Ne išimtis ir vilnietės Indrės Stoškuvienės sūnus Kipras, kuris savo kambaryje sunkiai rado vietos patogiai žaisti. 10-ojo gimtadienio proga jo laukė staigmena – laidos  „Namų idėja su IKEA“ komanda seną ir nepatogią erdvę pavertė į funkcionalų berniukišką kambarį. 

REKLAMA

Seniai atliktas remontas buvo viena priežasčių, kodėl Indrė nusprendė užpildyti dalyvio anketą, o augant sūnui norėjosi funkcionalesnės paaugliškos erdvės, kur Kipras galėtų patogiai ir mokytis, ir žaisti.

Sūnaus hobiui nepakako vietos

Trijų kambarių butą Vilniuje I. Stoškuvienė nusipirko 2008 metais – būtent tais metais pastatytas ir daugiabutis. Nuo pat to laiko, kada šeima įsirengė namus, čia nebuvo nei didelių pokyčių, nei kosmetinių remontų.

REKLAMA
REKLAMA

„Praktiškai, kaip įsirengėme butą, toks jis ir liko – jokių atnaujinimu, remontų nebuvo, vienas daiktas pakeičiamas kitu, naujesniu“, – šypsosi ji.

REKLAMA

73 kvadratinių metrų būste Indrė su sūnumi gyvena dviese, o augdamas Kipras atrado ir naujų hobių – paniro į kompiuterinius žaidimus, o pasaulį sustingdžius pandemijai ir mokslams persikėlus į namus, sūnaus kambaryje pasidarė ankšta.

„Mes turėjome mažesnį stalą, prie to stalo karantino metu ir pamokas ruošdavo, ir žaisdavo, vietos ant stalo beveik nebūdavo, nes čia pat klaviatūra, monitorius, knygos – kažką pastumia, bando rašyti, neužtekdavo vietos“, – pasakojo I. Stoškuvienė.

REKLAMA
REKLAMA

Ir sūnus, kaip tikras kompiuterinių žaidimų entuziastas, naudojasi ne vienu, o dviem kompiuterio ekranais, tad vietos dar sumažėjo. „Kilo tokia idėja, kad turėtų didesnį žaidimų kampą, erdvę, kad tilptų ir kompiuteris, būtų vietos ruošti pamokas“, – pridūrė Indrė.

Anketą užpildė paskutinę dieną

Moteris atvirauja, kad jau ir anksčiau norėjo sudalyvauti laidoje „Namų idėja su IKEA“, tik vis nespėdavo užpildyti anketos. Ir šiemet, juokiasi ji, viską padarė paskutinę dieną, o ir papasakojus artimiesiems apie tokią avantiūrą, niekas netikėjo, kad pavyks patekti į laidą:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jau kelinti metai žiūriu laidą, bandydavau pataikyti, kada reikia užpildyti anketą, bet vis atsidarydavau puslapį ir anketų pildymo laikas būdavo pasibaigęs. 

Vieną dieną, netyčia per „Facebook“ pasirodė IKEA reklama, kad galima užpildyti paraišką, bet buvo jau paskutinė pildymo diena. Buvo jau vėlu, grįžinėjome po vaiko treniruotės, sakau: „Pabandom“. Užpildėme, dar namiškiams, seneliui pranešiau apie tai, sakė tikrai niekas nepavyks, baik, nejuokauk. Bet sulaukiau skambučio.“

REKLAMA

Pokyčių reikėjo išties nemažai – kadangi remontas atliktas seniai, suskilinėjo sienos, taip pat norėjosi, kad vaiko kambarys būtų funkcionalesnis ir patogesnis.

„Tiek metų namas stovėdamas išsivaikščiojo, sienos sutrūkinėjo – jos reikalavo perdažymo ir patvarkymo, kad nesimatytų įtrūkimų. Taip pat, kadangi vaikas miegodavo ant sofos-lovos, norėjosi, kad jis miegotų ant tikros, funkcionalios lovos. Be to, labai trūko vietos tiek knygoms, tiek žaislams susidėti, tiek ir rūbeliams“, – vardijo I. Stoškuvienė.

REKLAMA

Pokyčiai – 10-ojo gimtadienio dovana

Ingrida sako, jog namus vis stengdavosi pasitvarkyti. Paskutinieji pokyčiai – ant langų sudėtos žaliuzės, tačiau karnizai jau metus stovi tušti. „Norėjosi šiek tiek papildyti kambarį, kad nebūtų tuščias kaip studento“, – juokiasi Ingrida.

Vis dėlto, pagrindinis akcentas buvo žaidimų kampelis – tai tapo Kipro 10-ojo gimtadienio staigmena. Bėgant laikui Ingrida planavo jį įrengi ir taip atnaujinti kambarį, tačiau laidos komandos apsilankymas viską apvertė aukštyn kojomis – sūnaus svajonė pagaliau tapo realybe.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mes tokio siurprizo nesitikėjome. Planavome viską daryti po truputį – anksčiau jis kalbėjo, kad norėtų stalo, geimerio kėdės, kad būtų patogu. Ateities planas buvo po truputėlį, po vieną daiktą keisti, bet pasitaikė tokia proga, sakau, pabandom – kartu įrašėm, kartu prisistatėm ir išsiuntėm anketą“, – šypsosi pašnekovė.

IKEA dizainerių apsilankymas buvo itin lauktas ir reikalingas, tačiau sulaukę skambučio, kad yra viena iš laimingųjų šeimų, kurie sulauks pokyčių, nei Ingrida, nei Kipras negalėjo tuo patikėti:

REKLAMA

„Pirmiausia, kai sulaukiau skambučio, pagalvojau, kad man skambina darbiniais reikalais, bet pasakė, kad mus atrinko. Kokią minutę negalėjau atsitokėti, labai labai apsidžiaugiau, bet negalėjau patikėti. Sūnus irgi iš pradžių netikėjo, paskui jau klausė, kada bus, laukė.“

Kaip pasikeitė Kipro kambarys bei kokiame žaidimų kampelyje dabar jis leidžia dienas, žiūrėkite laidoje „Namų idėja su IKEA“ jau šiandien, 17.55 val., per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų