tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
Įžiebta Vilniaus Rotušės eglė (Fotobankas)

Vilniaus rotušėje šeštadienį atidaryta tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, o po jos  įžiebta kalėdinė eglutė.

14

Vilniaus rotušėje šeštadienį atidaryta tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, o po jos  įžiebta kalėdinė eglutė.

REKLAMA

Vilniaus Rotušės aikštėje įžiebta Kalėdų eglė suspindo auksu – eglutę papuošė aukso spalvos papuošimai ir kalėdinės lemputės.

Organizuojama jau 19 kartą

Labdaros mugę atidariusi prezidento Gitano Nausėdos sutuoktinė Diana Nausėdienė akcentavo, kad šiandieniniame pasaulyje svarbu tęsti ir puoselėti gilias socialinės atsakomybės tradicijas.

„Atjauta ir kryptingos pastangos atskirties mažinimui, dalijimasis yra pagrindinės vertybės, kurios mus vienija ir telkia. Tegul Jūsų įsigyta ir širdį šildanti dovana tampa kalėdiniu vilties žiburiu kitam“, – renginyje teigė D. Nausėdienė.

Pasibaigus mugei, šeštadienio vakarą ambasadoriai ar ambasadų atstovai kartu su miesto vadovais įžiebė miesto Vilniaus rotušės kalėdinę eglutę.

REKLAMA

19-ąjį kartą organizuojamoje mugėje bus pristatyta daugiau nei 30 diplomatinių atstovybių, tarptautinių mokyklų ir Tarptautinės moterų asociacijos stendų, kur lankytojai galės rasti įvairiausios produkcijos – nuo knygų iki kalėdinių suvenyrų.

REKLAMA

Šiemet mugėje surinktos lėšos bus skirtos dešimčiai organizacijų, kurios padeda sunkumus patiriantiems žmonėms.

Pasak renginio prodiuserės Neringos Young (Neringos Jang), 19 kartą rengiamoje daug dėmesio skiriama žmonių saugumui. 

„Organizuojant tokį renginį pandeminiu laikotarpiu, turėjome apgalvoti įvairiausius scenarijus, kurie leistų užtikrinti saugią aplinką. Šiemet visos mugės pramogos bus išskirstytos ir skirtingu metu vyks skirtingose erdvėse. Mugė užims ne tik rotušę, bet ir visą jos aikštę“, – teigė ji.

Renginio svečiai taip pat galės dalyvauti kasmetinėje loterijoje ir laimėti masažo kuponų, rankų darbo paveikslą ar interaktyvų krėslą su integruota garso sistema.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų