• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienio astrologinė žinia Zodiako ženklams gali atnešti ir džiugių, ir niūrių potyrių. Dėl šios priežasties šiandien privalu laikytis keletos svarbių patarimų.

Antradienio astrologinė žinia Zodiako ženklams gali atnešti ir džiugių, ir niūrių potyrių. Dėl šios priežasties šiandien privalu laikytis keletos svarbių patarimų.

REKLAMA

Avinas

Nors ši diena palanki sritims, susijusioms su užsieniu, švietimu, kultūra, jums derėtų labiau tausoti jėgas, saugoti sveikatą. Lengva peršalti, apsinuodyti.

Tauras

Jautriai į viską reaguosite, ypač į replikas, susijusias su artimo žmogaus išvaizda, negalia, ydomis. Geriau jausitės bei seksis, jei pasinersite į darbą, verslą. Ir nuotaika pagerės, ir finansinė nauda bus neabejotina.

Dvyniai

Jūs būsite tuo laimingesni, kuo labiau gebėsite įvertinti artimos aplinkos žmonių, draugų, kolektyvo draugiškumą, palaikymą. Tačiau jei koncentruositės ne į tai, o į menkas nesėkmes, amžiną meilės ar pinigų stoką, tai patys sau kenksite.

Vėžys

Būsite neramūs ir smalsūs. Jus domins kitiems nesuprantami dalykai, įvairūs eksperimentai. Iš jums neabejingo asmens galite gauti neįprastą laišką, pasiūlymą.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Ramesnio, patogesnio gyvenimo troškimas gali pildytis. Regis, džiaugsitės šeima, savimi ir tuo, ką dabar turite bei galite turėti. Turbūt nelabai rūpės, kad giminės, kolegos iš pavydo griežia dantį ir plaka liežuviais.

REKLAMA

Mergelė

Galite sėkmingai panaudoti savo ir kitų kūrybinius gabumus, iškalbą. Derėtų pasitelkti sveiką humoro jausmą, tai padės neprarasti pusiausvyros susidūrus su biurokratišku požiūriu. Galbūt kils pagunda įsitraukti į meilės avantiūrą.

Svarstyklės

Kils ūpas tvarkyti įstaigą, keisti darbovietę, profesinius planus arba įvaizdį, stilių. Galite atgauti skolą, susitarti dėl kažkokio atlygio, tarpininkavimo ar pan. Pravartu apsilankyti kirpykloje, grožio salone.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Jei jūsų veikla susijusi su užsieniu arba ten gyvena/vieši mylimas žmogus, tuomet gali kilti rūpesčių. Savoje aplinkoje vykstantys geri pokyčiai, kylanti gyvenimo kokybė nusvers norą ieškoti nuotykių kažkur toli nuo namų.

Šaulys

Būsite godūs ne viena prasme, taip pat – sekso, meilės džiaugsmų. Domėsitės priešinga lytimi ir jumis akivaizdžiai domėsis. Tačiau šiandieniniai kontaktai gali jus kiek supainioti. Turbūt teks rinktis tarp naudos ir malonumo, pareigos ir laisvės.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Įtakingi draugai ar užsieniečiai gali jums padėti realizuoti troškimus. Arba kažkas sužadins jūsų ambicijas, privers išsikelti didesnius tikslus.

Vandenis

Prieštaringa diena. Viena vertus, nuostabias viltis žadins partnerystės, bendradarbiavimo perspektyvos, maloniai jaudins mintys apie numatomą proginį renginį ar pan. Kita vertus, nerimą kels reikalai, susiję su užsieniu, aklu pasimatymu ar kt.

Žuvys

Galimi pokyčiai santykiuose su draugais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į kitų poreikius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų