REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien nieko nedarykite per prievartą, nes galite nukentėti ne tik jūs, bet ir aplinkiniai. Skirkite laiko pasiruošimui svarbiems įvykiams. 

Šiandien nieko nedarykite per prievartą, nes galite nukentėti ne tik jūs, bet ir aplinkiniai. Skirkite laiko pasiruošimui svarbiems įvykiams. 

REKLAMA

Avinas Pasikliaukite savieiga, ir laimė tikrai nusišypsos, o reikalai pakryps naudingesne linkme. Šiandien beveik savaime gali išsispręsti painus reikalas, ypač jei kreipsitės pagalbos, užtarimo į draugus. Palankesnė antra dienos pusė: jūsų lauks pasisekimas, ypač tarp priešingos lyties atstovų.

Tauras Šauni diena. Reikalui esant, rizikuokite – pasiseks. Būkite atidesni šeimos nariams, sutuoktinio nuomonei (ir jausmams – tai romantiškas metas). Palankūs meilės pasimatymai. Vakare tinka supažindinti mylimą asmenį su tėvais, giminaičiais.

Dvyniai Diena tinkama tvarkyti svarbius darbo reikalus, ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Moterims, beje, tiks aiškintis santykius su sutuoktiniu.

REKLAMA
REKLAMA

Vėžys Šios dienos naujienos, susitikimai bus naudingi, padės spręsti finansines problemas. Būkite atidūs draugų įspėjimams, patarimams. Pats geriausias laikas susitikimams, deryboms, pasirašyti finansinius dokumentus iki pietų.

REKLAMA

Liūtas Gali pasirodyti, kad viskas pernelyg lėtai vyksta, pernelyg ilgai sprendžiasi, tačiau jėga skubinti įvykių nederėtų. Vis dėlto diena palanki, tad mokėkite laukti – aplinkybės tikrai pasisuks jūsų naudai ir kai kas svarbaus išsispręs jūsų naudai. Bet kokiu atveju popiet tikrai patikėsite, kad gyvenimas yra gražus!

Mergelė Sėkminga diena, tiesa, bus svarbu, kad jūsų sprendimams pritartų artimieji. Tai geras laikas ieškoti naujų galimybių veiklai plėsti, palanku užmegzti naujus dalykinius ryšius. Geras laikas įsigyti buitinės technikos.

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės Imkitės sudėtingų darbų, reikalaujančių drąsos, įkvėpimo. Tarkitės su kolegomis, draugais dėl darbo problemų – rasite išeitį. Diena palanki svarbiems susitikimams su įtakingais asmenimis, užsieniečiais.

Skorpionas Nepraleiskite geros progos pasikalbėti su svarbiais žmonėmis dėl darbo – jie bus nusiteikę draugiškai, sutiks paremti. Antra dienos pusė itin palanki pasitikrinti sveikatą.

Šaulys Rizikuoti patiems nereikia, labiau pasikliaukite aplinkinių, o ypač savo poros ar partnerių darbe sprendimais ir pagalba: tegu jie labiau dėl jūsų pasistengia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis Diena daug kuo palanki. Imkitės svarbiausių, atsakingiausių reikalų. Pats svarbiausias laikas, kai galima rizikuoti, veltis į avantiūras, iki pietų. Tuo metu turite galimybę drąsiais veiksmais reikalą pasukti savo naudai.

Vandenis Naudinga susitikti su svarbiais žmonėmis, vadovu dėl darbo – jūsų reikalai dabar gali pakrypti į gera. Palanku pasirašinėti ilgalaikius finansinius dokumentus su užsieniečiais. Galimi išskirtiniai susitikimai, perspektyvios pažintys. Neatsisakykite vakaro pakvietimų į svečius, klubą ir pan.

REKLAMA

Žuvys Įkvėpimo semkitės iš aplinkinių – kitų kalbose stenkitės išgirsti naujų dalykų, idėjų: tai ilgam taps atsparos tašku. Iki pietų reikia imtis iniciatyvos; būtent dabar galite įvykių eigą pasukti kur kas palankesne linkme. Daugiau bendraukite, tarkitės, pasirašinėkite svarbius dokumentus.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų