Vaizdas stotelėje pribloškė vilnietę: „Pamačiau, ką ji daro, ir netekau žado“

„Eidama namo vakar stotelėje pamačiau vaizdą, kuris mane taip sujaudino, kad visą laiką gamindama vakarienę apie nieką kitą ir negalėjau galvoti“, savo laišką pradeda naujienų portalui tv3.lt parašiusi skaitytoja Irma.

Kartu su šeima gyvename Lietuvos sostinėje – Vilniuje. Atrodytų, žmonės čia tikrai išsilavinę, o ir butą turime visai netoli miesto centro, kur yra įsikūrę daugybę įmonių ir verslo centrų.

Vakar ramiai eidama iš darbo praėjau autobusų stotelę. Staiga pajutau stiprų dūmų kvapą ir nejučiomis pasisukau į tą pusę, iš kurios sklido juntami dūmai.

Nėščia moteris rūkė cigaretę 

Iš pradžių mano akys užkliuvo už nėštukės moters pilvo, o pakėlusi aukščiau akis, pamačiau vaizdą, nuo kurio net supykino – ji rūkė cigaretę.

Pirmiausia į galvą atėjo tik vienas klausimas – kodėl? Vėliau ėmiau mąstyti, kodėl moteris nejaučia jokio gėdos jausmo? Pamačiau, ką ji daro ir netekau žado. Jai tai atrodo taip normalu, ji nei slėpėsi, nei prisidengė cigaretę ranka – tiesiog stovėjo ir traukė dūmą.

Jaunosios būsimos mamos, jūsų rankose yra mūsų ateities karta, būkite supratingos, padorios ir atsakingos – nenaudokite alkoholio, rūkalų ar narkotikų. Tai tiesiog yra didžiulis nusižengimas, gyvybės menkinimas. Ar jums tikrai nerūpi, kokios būklės į šį pasaulį ateis jūsų vaikelis? Baisu net ir pagalvoti, kas sukasi būsimos mamytės galvoje, kuri be jokios sąžinės graužaties šalia autobusų stotelės vidury dienos traukia cigaretės dūmą... Didžiulė gėda.

Autorius: skaitytoja Irma

 


Rašyti komentarą...
z
zosia
2021-07-21 16:43:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
leiskit nusijuokt,Vilnius - "inteligentų miestas", didžiausias kaimas Lietvoj, su visais tais šimašiais ir trenktu seimu ir .piš.
Atsakyti
-53

P
Prajuokino
2021-07-21 21:37:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilniij išsilavinę žmonės:)) Tai juk kaimas suvažiavęs. Tikrų vilniečių gal 1nuošimtis
Atsakyti
-34

A
Alik
2021-07-21 20:39:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad daugelis ne tik ruko bet ir geria o ir kasiaka patraukia
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (144)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų