Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Vaizdas prie parduotuvės vilnietę įsiutino kaip reikalas: „Stovi kaip šunys šlapi eilėje“ (nuotr. skaitytojo)

„Jūs tik pažiūrėkite, kas darosi prie mano namų esančioje parduotuvėlėje. Eilės nusidriekė nuo pat ryto, vos tik buvo įvesta tvarka dėl srautų reguliavimo“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ramunė.

4

„Jūs tik pažiūrėkite, kas darosi prie mano namų esančioje parduotuvėlėje. Eilės nusidriekė nuo pat ryto, vos tik buvo įvesta tvarka dėl srautų reguliavimo“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ramunė.

REKLAMA

Pradėsiu nuo to, kad esu pasiskiepijusi, turiu galimybių pasą ir galiu drąsiai vaikščioti po visas parduotuves, naudotis paslaugomis ir pramogomis.

Kiek tik įmanoma, visada stengiuosi eiti į dideles parduotuves, prekybos centrus, kad nereikėtų grūstis tarp žmonių, vis dėlto kartais tenka planus pakoreguoti ir kokios nors smulkmenos užsuku į šalia esančią parduotuvėlę.

Aš nesu prieš galimybių pasą, tačiau šio ryto vaizdelis, kurį pamačiau prie parduotuvės, siaubingai papiktino. Žmonės stovi kaip šunys eilėje šlapi ir sulyti! Vėjas pučia uraganinis, pirkėjai keikiasi, plūstasi, barasi ir kaltina valdžią.

REKLAMA

Nemano, kad tai geriausias variantas

Vienas senas vyras spjaudėti keiksmais, kad yra neįleidžiamas, nors yra du kartus skiepytas ir turi galimybių pasą.

Laukti eilėje reikia apie 20–30 minučių. Apmaudu, kad čia stovintys žmonės su vaikais arba patys būdami pagyvenę, susirgs, peršals ir atguls gerokai greičiau negu užėję apsipirkti į parduotuvę. Jau nekalbu apie tai, kad susirgus dar ir gydymo laiku negausi dėl pandemijos ir uždaromų skyrių.

Nemanau, kad toks ribojimas yra geriausias variantas, kaip apsisaugoti nuo viruso.

Autorius: skaitytoja Ramunė

Turite ką papasakoti? Rašykite mums, konfidencialumą garantuojame.

Kodėl žmonės galvoja, kad galimybių pasas kažkaip susijęs su pandemijos valdymu? Jis visiškai jokios reikšmingos įtakos nei vakcinacijai, nei pandemijos skaičiams neturėjo. Ta nesąmonė yra tik politinė priemonė leidžianti apsimesti, kad dirbama ir kaltę dėl savo nekompetencijos perkelti ant gyventojų pečių.
Konservatoriai dirba išsijuosę, kad neskiepytam būtų nepatogu ir jis būtų priverstas vakcinuotis, jei to neprivertė darbdavys. Kaip kitaip įkiši 3- 8 skiepą, jei pirmo niekaip neįšeina...
30 kv m.vienam žmogui???Ar tikrai jiems rūpi žmogaus sveikata?Sugrūdo į mažas parduotuves, dabar milžiniški atstumai...šala lauke žmonės, susirgs.Šimonyte, Dulky, kokie atstumai darbo vietose? Mokyklose? Autobusuose? Taksi???
Kada baigsit ieškot durnesnių už save ir kišti vakciną, kuri neištirta ir pražudė ne vieną? Kuri sugadino sveikatą ne vienam? Kada baigsit genocidą savo tautos ir leisit žmonėms gyventi?
Pagal užsikrėtimų skaičių mirtingumas labai mažas, baikit jūs tas pasakas sekti.
Vieną savaitę visa Lietuva turi neiti į prekybos centrus, pažiūrėsim kokius galimybių pasus jie tikrins ,pabandom ką ? Aš jau dvi savaitės tą darau .
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų