Rašyti komentarą...
Na ir gerai tiems antivakseriams patys prisiprašė tokios situacijos.
Tarybinius laikus prisimins. Ginčininkai, jiems visada blogai. Žmonės nesiskiepiję miršta, o jie aukas vaidina per pandemiją. Jau visai neturi supratimo. Jų visai negaila. Gaila žmonių, kuriuos jie trokšta užkrėsti nesiskiepydami ir to nesupranta.
@Skiepyta Gaessi skiepytis 10mkas keis mėnesius pedaug žmonių kai liks 1kv km 1 žmogus liga baigsis
O Palangoje dar gal geriau, zmones grudasi viduje prie praejimo i prekybos sale, nebuvo net pirstiniu, jei kas norejo, zodziu vyniojosi terpusavyje, kas ieskojo, ksip vezimyli dezinfekuoti, kas pirstiniu ir t t
Ar jau parduotuvių pritrūko? Eikit į tas, kurios dirba tik su galimybių pasais,jei turit. Pripratę dėk kiekvieno š..... problemas kelti. Dar yra internetinis apsipirkimas.Labiausiai nepatogu mažų miestelių gyventojams. O didmiesčių gyventojai, lai nesriūbauja.
lauk ta valdzia, mums tokios nereikia, ir nereikia sakyti kad turime ka nusipelne. Šudinos valdžios nenusipelneme
Eilėje stovi prisiglaudusieji vien prie kito,parduotuvėje ir tai saugesnis atstumas.
Uch TARYBINIAI laikai grįžta, kai tėvai stovėdavo eilėse prie parduotuvių norėdami šlapiankos nupirkt.
@Tai va Manau negyvenai tarybiniais laikais, tos slapiankes buvo i valiais ir ne is tulikinio popieriaus ,o is mesos, o dabwr net slspenkes negalima gsuti, butu jos, tai ir valgyciau
A kodėl seime nereikia 30m2??
@Seimūnas nes šudžiams covid-19 negresia
Kuprius lensbirbis taip n kartu vadino piliecius - sunauja! Anukas visomis isgalemis stengiasi igyvendinti senelio vizija - tyciotis ir elgtis kaip su sunimis.. Nors net Lietuvoje siais laikais sunys (bet ne sunauja), turi daug daugiau teisiu, nei eilinis zmogus!
-Ar pas jus savanorišką ar privalomą vakcinaciją?
-jei norite, tai savanoriška, jei atsisakysite, tai privaloma...
Į viršų