TOP3 Zodiako ženklai – pavojingiausi iš visų: su jais elkitės ypač atsargiai

Pasak astrologų, visi turime neigiamų asmenybės pusių, kurios nuolat maišosi su gerosiomis. Bet ar yra Zodiako ženklų, kuriuos galima būtų pavadinti net pavojingais? 

Duomenys apie serijinius žudikus pagal Zodiako ženklą rodo, kad iš 488 žudikų Vėžiai toli gražu nėra patys pavojingiausi.

Ožiaragis

Kodėl Ožiaragiai yra pavojingi: Nerūpestingos prigimties visapusiškas nusikaltėlis. Ožiaragiai puikiai sugeba vykdyti įvairiausius nusikaltimus – tai gali būti tiek smulkus vagiliavimas, tiek rimta žmogžudystė. Jų minusas tas, kad jie yra nerūpestingi, todėl dažniausiai pagaunami, rašo yourtango.com

Liūtas 

Kodėl Liūtai yra pavojingi: Psichopatai su karštu temperamentu. Liūto ženklą valdo ugnis, jo simbolis – Liūtas, kuris galvoje nešiojasi Merkurijaus planetą. Dėl to jie yra psichopatiški ir dažnai nusikaltimus įvykdo ieškodami šlovės.

Skorpionas 

Kodėl Skorpionai yra pavojingi: Polinkis į pavydą, agresiją ir sadizmą. Pavydūs ir agresyvūs Skorpionai nepalankiomis aplinkybėmis gali būti labai pavojingi. Sadistiška jų prigimtis juos verčia manipuliuoti kitais žmonėmis ir net tada, kai nusikaltimų jie patys nevykdo, būtent jie viską kontroliuoja.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2020-11-06 08:09:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa
Atsakyti
0

L
Laima
2020-11-06 08:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų