TOP3 Zodiako ženklai – jaunaties paženklinti: jų laukia itin neramios dienos

Lyg galingos dvigubos pilnaties spalio mėnesio pradžioje ir pabaigoje šį mėnesį būtų mažai, su įvykusią mėnulio jaunatimi spalio 16–ąją, penktadienį, šių metų spalis į mūsų gyvenimus įneš dar daugiau chaoso, nes jaunatis vyks neeilinio planetų išsidėstymo metu.

Audringiausiai jausis tie Zodiako ženklai, kuriuos jaunatis paveiks labiausiai, rašoma bustle.com.

AVINAS

Avinams šį mėnesį Mėnulio jaunatis bus labai ryški. Šįkart Saulė ir Mėnulis jėgas sujungia Avinui priešingame ženkle – Svarstyklėse, o taip pat jie yra išsidėstę priešais Aviną valdančią planetą – Marsą, kurio retrogradinis judėjimas šiuo metu vyksta būtent Avino ženkle.  Visa tai sukelia tikrą emocijų susidūrimą, todėl galite tikėtis, kad asmeninė įtampa sukels nesutarimų santykiuose.

VĖŽYS

Taip pat ir Vėžiams šiuo metu Mėnulis daro stiprų poveikį, todėl gali užeiti noras slėptis po lapais. Tai greičiausiai bus geriausiais būdas išgyventi šį laikotarpį. Jūsų darbo reikaluose, santykiuose ir asmeniniame gyvenime pastaruoju metu kaupiasi nemažai bėdų, todėl šios Mėnulio jaunaties jums gali pasirodyti tiesiog per daug – ji į paviršių iškels užslėptas emocijas ir jausmus, kurie gali sudrebinti jūsų pamatus ir išrauti jus su visomis šaknimis.

SVARSTYKLĖS

Mėnulis savo ciklą pradeda būtent Svarstyklių ženkle, todėl ir joms reikėtų tikėtis stiprių emocijų. Jaunas Mėnulis suteikia galimybę augti, keistis ir pradėti viską iš naujo taip, kaip norisi, todėl dabar geras laikas debiutuoti su nauju įvaizdžiu, pradėti naują projektą ar iš esmės pasigilinti į savo vidinį pasaulį. Tik nepamirškite, kad savęs atradimas neįmanomas be naujų iššūkių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų