TOP priežastys, kodėl verta rinktis elektrinį paspirtuką

Vis labiau populiarėjant elektriniams paspirtukams, galime pastebėti, kaip miestas vis sparčiau užsipildo šia transporto priemone. Visgi, nepaisant to, atsiranda ir abejojančių šios transporto priemonės nauda. Taigi, dalinamės privalumais, kodėl verta rinktis elektrinius paspirtukus keliavimui mieste.

1. Daugiau laiko gryname ore. Keliaujant elektriniu paspirtuku natūraliai daugiau laiko praleisite gryname ore, o galbūt tai bus paskatinimas prailginti savo riedėjimo maršrutą ir pamatyti daugiau naujų vietų? Be abejonės, toks pokytis – daugiau laiko gryname oras, tikrai prisidės prie pakilesnės jūsų nuotaikos ir geresnės savijautos.

2. Gamtos saugojimas. Aplinkos tarša šiandie itin jautri ir aktuali tema, todėl šiuolaikinis gyvenimo būdas vis dažniau ieško tvaresnių ir gamtą tausojančių gyvenimo pasirinkimų. Elektrinis paspirtukas gali būti puiki alternatyva automobiliui, taip sumažinant išmetamųjų dujų kiekį.

3. Mažai priežiūros. Elektriniams paspirtukams nereikia daug papildomos priežiūros ir dėmesio, priešingai nei automobiliui, kuriam privalu nuolatos keisti tepalus, sulūžusias detales ir kitaip investuoti į jo priežiūrą. Žinoma, elektrinio paspirtuko kokia nors detalė taip pat gali sulūžti, tačiau ją pakeisti nekainuos didelių pinigų ir laiko.

REKLAMA

4. Laisvės ir nepriklausomybės jausmas. Sutiksite, kad lyginant elektrinį paspirtuką su automobiliu ar viešuoju transportu, paspirtukas suteikia kur kas didesnę judėjimo laisvę. Kelionės tampa individualios, kurių metu nereikia derintis prie viešojo transporto grafiko, išvengiama kamščių, nebereikia sukti galvos dėl automobilio pastatymo vietos.

5. Pinigų sutaupymas. Vėlgi, lyginant su automobiliu, elektriniam paspirtukui nereikia degalų, pastarųjų taip pat nereikia vežti į servisą ir tvarkyti. Pakanka tik pakrauti elektros energija. Jei jūsų planuose kelionės mieste, siekiant pasiekti darbą, parduotuvę ar keliauti aplink miestą – sprendimas automobilį iškeisti į elektrinį paspirtuką, gali padėti jums sutaupyti.

6. Praktiškumas ir kompaktiškumas. Tai tokia patogi transporto priemonė, kuri yra mažai sverianti, lengvai sulankstoma, pakeliama ir kompaktiškai telpanti bet kur. Pavyzdžiui, atvažiavus į darbą paspirtuką galima sulankstyti vos per 2 minutes, nusinešti į savo darbo vietą ir patogiai pasidėti net prie savo darbo stalo.

Prisijunkite prie iššūkio 

Kad keliauti elektriniais paspirtukais būtų dar didesnis malonumas, Xiaomi kartu su „Power Hit Radio“ skelbia iššūkį „Xiaomi PWR challenge“, kurio metu visus kviečia suvienyti jėgas ir riedėti aplink pasaulį išmaniai! Be abejonės, kad tikslo siekti būtų dar smagiau, kiekvieną savaitę turėsite galimybę laimėti Xiaomi Mi Electric Scooter 1S elektrinius paspirtukus bei kitus šaunius prizus.

Viskas, ką tereikia jums padaryti:

1. Apsilankyti www.tv3.lt portale esančiame „Xiaomi “ iššūkyje, užsiregistruoti ir kartu su kitais dalyviais rinkti kilometrus riedant.

2. Žaidimo laimėtojai yra renkami atsitiktine tvarka iš visų dalyvaujančių iššūkyje.

3. Prizų laimėtojų paskelbimas numatomas kiekvienos savaitės pirmadienį www.tv3.lt portale. 

Pagringinis kiekvienos savaitės prizas – elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Electric Scooter 1S, su kuriuo vienu įkrovimu galima nuvažiuoti net 30 km. Daugiau apie paspirtuką skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
t
tautietis
2021-07-30 14:10:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
minusai: žiema lietus gamtos tarša gaminant ir utilizuojant baterijas, nedega kalorijos antsvoris
Atsakyti
0

D
Darius
2021-07-31 14:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Praktiskumas. Jei miestuose,kur uzteratumas yra didelis,butu leidziama vaziuoti tik spec,komerciniam ,keleiviniam,aptarnaujanciam transportui ir privaciam,bet ne maziau nei du asmenys.... Tai butu labai didele paslauga padayta gamtai ir miesu oro kokybei. Tuo tarpu paspirtukai tada taptu labai praktiska transporto priemone judejimui tiek iki galutinio tikslo,tiek iki viesojo transporto ar nuo jo. Bei nebekeltu problemu psichopatams uz galingu masinu vairo.
Atsakyti
0

X
Xxx
2021-07-31 17:38:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras daiktas, bet ar ilgai...? Kol valdzia pastebes, kad reiktu viska cia biurokratizuoti, apmokestinti, priregistrioti, bausti...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų