Tatuiruočių meistrai atskleidė, kokį 1 klientų norą jie visada atmeta

Tatuiruočių meistrai atsakė į „Reddit“ iškeltą klausimą, kokių tatuiruočių daryti jie nesutiko, ir daugelis teigė, kad jie atsisako vienos populiarios užklausos.

Tatuiruotės yra didžiulis įsipareigojimas, todėl kai kuriems žmonėms gali prireikti daug laiko, kad jie užbaigtų norimą piešinį ant savo odos.

Tačiau kai išsirinksite norimą tatuiruotę, nėra jokios garantijos, kad kiekvienas tatuiruočių meistras mielai ją padarys – nors kūnas jūsų, tačiau kai kurie meistrai gali nenorėti, kad vienas ar kitas dizainas būtų siejamas su jais, rašoma „Mirror“.

„Reddit“ temoje klausiama: „Tatuiruočių meistrai: kokias tatuiruotes jūs atsisakėte padaryti klientui?“, o meistrai paliko daugiau nei 6000 komentarų.

Daugelis teigė, kad anksčiau atsisakė žiaurių ar „kvailų“ dizainų, vienas paaiškino: „Man tikrai nereikia to vaikino, sakančio žmonėms, kad tai mano darbas“, bet daugelis kitų atskleidė, kad jie atmeta vieną labai dažną prašymą.

Tatuiruotė su jūsų mylimojo vardu gali būti romantiška idėja, tačiau kai kurie meistrai teigė, kad jie nesutinka to padaryti.

Vienas rašė: „Merginos ir vaikino vardai. Net vyro ir žmonos vardai yra bloga mintis, nes įprasta, kad net ir pasidarę tatuiruotes su vienas kito vardais, jie išsiskiria".

Tatuiruočių salonų darbuotojai sakė, kad nors meistrai ne visada gali išdrįsti pasakyti „ne“, jie ras kitą būdą, kaip išsisukti.

Viena mergina pasakojo: „Mano vaikinas nesako žmonėms„ ne “, jis paprasčiausiai pateikia beprotišką kainą ir tai atstumia žmones. Ir kai mūsų draugas norėjo merginos vardo ir nepriėmė atsakymo „ne“, vardą padarė raudonai oranžine spalva, kad ji, tikėtina, išnyks ir bus lengviau uždengiama“.


Rašyti komentarą...
j
jdjs
2021-03-01 14:08:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Betka tie meistrai daro, o tie kurie jau ivalde viena ar kita stiliu ir meistrais save laiko. Nors ta stiliu tik ir moka tai aisku atsisako kazka kita tatuiruot bando tik savo prakist ka moka. Atiduoda pienems taturuot zvaigzdutes, balionus ten eskiza pasiruost ant svieslentes.
Atsakyti
0

L
Lietuvaite - prostititke
2021-03-02 12:29:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tipo ....vyras miegojo ir mate ,.kaip zmona - prastitutke mejo nardyti ....-)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų