Pamotės sprendimas įžiebė karą šeimoje: viskas dėl naujagimio vardo

Dažnai tėvai praleidžia nemažai laiko, rinkdami brolių ir seserų vardus, kurie gerai skambėtų kartu. Tačiau tikrai nėra daug tokių, kurie nusprendžia savo vaikus pavadinti tokiais pačiais vardais.

Socialiniame tinkle „Reddit“ amerikietis paauglys parašė įrašą, kuriame pasidalijo mintimi, kad jo pamotė savo kūdikiui nori duoti tokį pat vardą kaip ir jo. Vaikinas sakė, kad jam jo vardas yra labai ypatingas, mat jis yra pavadintas velionio senelio iš mamos pusės garbei.

Tačiau dabar tokiu pačių vardu jo pamotė nori pavadinti savo būsimą vaiką. Paauglys mano, kad tai labai keistas dalykas ir kreipėsi pagalbos į internautus, rašoma mirro.co.uk.

„Kai gimiau, tėvai mane pavadino Giuseppe – senelio iš mamos pusės vardu. Mano tėvai išsiskyrė, kai man buvo penkeri, bet mano mama susirgo, kai man buvo 12 metų ir mirė po metų, todėl turėjau visą laiką gyventi su tėčiu.

Prieš dvejus metus mano tėtis pradėjo susitikinėti su Kailey, su kuria ir susituokė. Jie prieš kelis mėnesius sužinojo, kad ji yra nėščia ir laukiasi berniuko. Nuo tada Kailey vis sako, kad ji nori, kad jos sūnus taip pat būtų pavadintas Giuseppe, nes jai labai patinka šis vardas ir kaip jis skamba.

Aš tiesiai šviesiai jai pasakiau, kad tai mano vardas, ir būtų keista, jei mano pusiau brolis turėtų tokį patį vardą kaip mano“, – rašė paauglys.

Jis teigė, kad tuo metu Kailey tai visiškai neatrodo keista ir ji pasakė, kad šis vardas nepriklauso jam, todėl jis jo negali savintis. Taip pat vaikinas pridūrė, kad pamotė labai supyko, kai jis išsakė savo nuomonę ir liepė jam tiesiog su tuo susitaikyti.

„Mano tėtis iš pradžių palaikė ją, bet mes vėliau apie tai šiek tiek kalbėjomės. Aš tiesiog pasakiau jam, kad mums dviem nėra teisinga turėti tą patį vardą ir galbūt tai gali būti jo antrasis vardas ar kažkas panašaus, jei vardas pamotei taip patinka.

REKLAMA

Jis kalbėjo apie tai su Kailey, bet ji tik dar labiau supyko. Dabar ji sako, kad aš sugadinau visą šią vardo rinkimo patirtį, iškeldamas tokią dramą“, – dalijosi vaikinas.

Jis rašė, kad jo tėtis dabar jaučiasi esantis tarp dviejų ugnių, o Kailey yra „labai šalta“.

Paauglio įrašą pakomentavo daugiau nei 2000 žmonių. Jie pasidalijo savo mintimis, o daugelis sutiko, kad tai tikrai neatrodo normaliai.

„Asmeniškai man, tai atrodo tikrai keista. Nustebau, kad iš pradžių tavo tėtis su tuo sutiko", – atsakė vienas komentatorius.

Kitas pridūrė: „Vadink mane cinišku, bet blogiausia mano prielaida, kad ji nori pakeisti vyro vaiką, kuris jai patinka mažiau, nauju, turinčiu tokį pat vardą. Ji bando sukelti takoskyrą.“

Trečiasis rašė: „Mano draugas buvo pavadintas Jasonu, o jo pamotė nusprendė pavadinti savo kūdikį tokiu pačiu vardu. Jo tėtis tame nematė visiškai jokių problemų. Pamotė jį pradėjo vadinti motinos pavarde (kuri nebuvo jo pavardė, nes jis turėjo savo tėvo pavardę). Na, spėju, kad pamotė gavo tai, ko norėjo, nes praėjo daugiau nei 10 metų, o Jasonas (pirmasis) atsisako kalbėtis su savo tėvu ir bet kuriuo jo vaiku, kurio jis susilaukė su pamote.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų