Filmo verta istorija: medikai išgelbėjo mažylę, ją įdėję į sumuštinių pakuotę

Neišnešiotas 13 savaičių anksčiau gimęs kūdikis išgyveno greitos medikų reakcijos ir sumuštinių pakuotės dėka. Mažoji Orla May Rospo Hughes vos gimusi 27–ąją nėštumo savaitę buvo mažesnė už savo mamos ranką ir svėrė vos pusę kilogramo. Jos mamoms, Emily Rospo su partnere Samanthai Hughes, medikai sakė, kad mergaitė gali ir neišgyventi.

Bet dabar mažoji jau jaučiasi puikiai – gydytojai gyvybę jai išgelbėjo ją vos gimusią įdėję į maišelį nuo sumuštinių, kad būtų greitai sureguliuota jos kūno temperatūra. Nuostabi mažylė dar vis yra inkubatoriuje ir nėra aukštesnė už medicininę pirštinę, bet gydytojai sako, kad dabar jos būklė jau labai gera.

Jos mama Emily iš Didžiosios Britanijos sakė: „Mums daugelį kartų sakė, kad ruoštumėmės blogiausiam, kad ji tikrai gali ir neišgyventi. Mes jau trejus metus bandėme susilaukti kūdikio, pasidarėme dirbtinį apvaisinimą, todėl ši žinia buvo labai skaudi. Niekas negali paruošti žiniai, kad tavo vaikas gal neišgyvens.

Aš buvau labai išsigandusi ir jaudinausi, bet, laimei, mano partnerei leido būti su manimi palatoje, todėl turėjau jos palaikymą. Nors žinojome, kad vilties mažai, aš buvau nusiteikusi pozityviai ir tikėjau, kad ji išgyvens, todėl ir nepasidaviau.“

Mamos Emily ir Samantha buvo labai nustebusios, kai sužinojo, kad Emily (30) teks atlikti skubų Cezario pjūvį jau 27 nėštumo savaitę, nes jai diagnozuotas placentos nepakankamumas. 27–ąją nėštumo savaitę, sausio 28 dieną gimusi Orla May svėrė vos 490 g. Vos gimusi Orla May buvo įdėta į plastikinį maišelį nuo sumuštinių, kad nesušaltų, kol ji buvo greitai gabenama į gaivinimą.

Emily sakė: „Kai ji gimė, gydytojai labai sunkiai dirbo, kad ji pradėtų kvėpuoti. Jie jai į gerklę įstatė vamzdelį ir įdėjo ją į plastikinį maišelį nuo sumuštinių, kad pakiltų jos kūno temperatūra. Aš net nespėjau jos pamatyti, kai ją išsivežė – viskas vyko taip greitai, man sukilo galybė emocijų.

REKLAMA

Žinojome, kad jie daro viską, ką gali, kad tik ji pradėtų kvėpuoti, o aš buvau labai dėkinga, kad su manimi yra Samantha, nes bijojo, kad jos neįleis dėl koronaviruso. Man pasakė, kad sumuštinių maišelio prisireikė jos temperatūrai palaikyti – niekada anksčiau tokio metodo nebuvau girdėjusi. Buvo baisu taip ją matyti, nes ji buvo labai mažytė.

Mes dar negalėjome paimti jos ant rankų, bet galime ją liesti ir būti su ja 24 valandas per parą. Ji dar vis turi būti ligoninėje, visi jos darbuotojai yra tiesiog nuostabūs. Džiaugiamės kiekviena diena – jai pavyko priaugti truputį svorio, todėl dabar esame nusiteikę labai pozityviai.“

Samantha pridūrė: „Jie manęs paprašė nukirpti virkštelę todėl aš galėjau pirma pamatyti mūsų nuostabiąją dukrytę – nebuvau niekada mačiusi nieko tokio mažo ir trapaus. Žinau, kad mūsų dar laukia ilgas kelias, bet aš kasdien meldžiuosi, kad Orla May augtų didelė ir stipri.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų