Vienuolika vaikų auginanti 23-ejų mama neketina sustoti: nori 100 vaikų

11 vaikų auginanti mama neplanuoja sustoti – ji sako, kad nori mažiausiai 100 vaikų.

8

23 metų amžiaus Kristina Ozturk augina jau 11 savo biologinių vaikų ir tikisi, kad su surogatinių motinų pagalba jai pavyks jų susilaukti dar daugelio dešimčių.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 11 vaikų auginanti mama neplanuoja sustoti – nori mažiausiai 100 vaikų

Moteris iš Rusijos dievina šeimyninį gyvenimą su savo vyru Galipu Ozturku (56) – pora tam taip pasišventusi, kad nori 800 000 £ išleisti tam, kad susilauktų 100 kūdikių.

Moteris sako: „Šiuo metu turiu 10 vaikų, o mažiausioji Olivija gimė praėjusio mėnesio pabaigoje. Savo vyriausią dukrą Viką pagimdžiau prieš šešerius metus. Visi kiti vaikai genetiškai yra mano su vyru, bet juos išnešiojo surogatinės motinos.“

Milijonierių pora socialiniuose tinkluose jau paskelbė, kad nusprendė vieną dieną turėti 105 vaikus. Kristina pasakoja: „Nežinau, kiek galiausiai turėsime, bet tikrai neplanuojame sustoti ties 10. Tiesiog nesame pasiruošę kalbėti apie galutinį skaičių. Viskam savo laikas.“

Matematiškai skaičiuojant, norėdama iki 30 metų pasiekti savo tikslą moteris turėtų kitus septynerius metus kasmet susilaukti po 12 vaikų – po vieną per mėnesį, rašoma dailystar.co.uk.

Šeima gyvena Sakartvelo pajūrio kurorte Batumyje, kur surogatinių motinų paslaugos yra teisėtos. Kiekvienas vaikas porai kainuoja po 8 000 eurų. Maskvoje gimusi Kristina buvo vieniša vieno vaiko mama, kai Turkijoje susipažino su savo dabartiniu vyru Galipu. Surogatinės motinos jiems jau pagimdė daug vaikų, todėl šis procesas porai jau labai gerai pažįstamas. Biologinius Kristinos ir Galipo vaikus nešiojančioms surogatinėms motinoms labai svarbu gerai sutvarkyti dokumentus ir teikti konsultacijas.

Kristina paaiškino: „Mes asmeniškai nesusipažįstame su jomis ir neturime jokių tiesioginių kontaktų, kad po nėštumo nekiltų problemų.“

Bet mama mėgsta kontroliuoti, ką surogatinės motinos valgo – ji pati sudarė mitybos planą ir dietą, kurių jos vaikus nešiojančios moterys privalo laikytis. Pora bando įgyvendinti savo svajonę ir turėti didžiausią šeimą pasaulyje.


Rašyti komentarą...
&
&&&&&&&
2021-02-16 15:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesveiki truputi
Atsakyti
-8

M
Marija
2021-02-16 16:09:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar sugebėsi visatai apžot,su tokiu kiekiu vaikų.Gali net išdurnėt nuo tokio kiekio.Kai kurios nuo vieno vaiko pavarksta.
Atsakyti
-12

W
W
2021-02-16 22:07:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas. Visvien aukles augina. Tik orues zurnalistus pasipuikuoja
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (46)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų