Pasakė, ko nedaryti sekso metu: aistra dings akimirksniu

Kai mylitės su savo partneriu, paskutinis dalykas, kuris norėtumėte, kad įvyktų, tai, kad jos arba jo susijaudinimas išblėstų. Tačiau ne visi žino, kokių veiksmų lovoje reikėtų vengti, norint to išvengti.  

Štai, pačios pagrindinės klaidos, galinčios nužudyti bet kokią aistrą miegamajame. 

Nesibučiuojate

Tikėsite tuo ar ne, tačiau daugelis vyrų (taip pat ir moterų) nebučiuoja savo partnerio sekso metu. Kodėl? Galbūt todėl, kad tam tikros sekso padėtys trukdo tą padaryti arba jie labai siekia patirti orgazmą ir mano, kad bučinys gali sutrukdyti sekso ritmui. Nepaisant to, rekomenduojama lytinio akto metu bučiuoti partnerį – tai tik suteiks daugiau malonumo.

Kandžiojatės

Nors daugelis žmonių mėgaujasi agresyvesniais veiksmai sekso metu, bet įkandę į bet kurią kūno dalį prieš patneriui susijaudinant, galite sukelti jam skausmą ir diskomfortą (taip sumažindami jo susijaudinimą arba jį išgąsdindami). Taigi, prieš įkąsdami jam į ausį, kaklą, pečius ar bet kurią kūno dalį, įsitikinkite, kad jūsų partneris yra visiškai susijaudinęs.

Ignoruojate kitas kūno dalis

Lytiniai organai, be jokios abejonės, yra svarbi kūno vieta, tačiau tikrai turėtumėte atkreipti dėmesį į kitas mylimojo kūno dalis ir kurį laiką sutelkti dėmesį į visą jo kūną – keliai, riešai ir nugara yra erogeninės zonos, kurios patinka tiek vyrams, tiek moterims. Švelniai glostant šias sritis, jūsų partneris bus labiau sujaudintas ir, tikriausiai, norės atsilyginti jums tuo pačiu, rašoma timesofindia.com 

Užgulate partnerį

Nieko tokio, jeigu vieną kartą, iš susijaudinimo praradę kontrolę, užgulsite savo partnerį. Tačiau, kai gulite ant jo, turite būti atsargus, kad nenumestumėte ant jo viso savo svorio. Jeigu jūsų veiksmai trukdys partneriui kvėpuoti, tai gali kaip mat sugadinti akimirką.

Nekalbate sekso metu

Ar jums patinka girdėti, kad jūsų partneriui yra malonu su jumis mylėtis? Taigi atsakykite tuo pačiu ir papasakokite jam, kaip jums gera. Dejonės ar paprasčiausias pasakymas, toks kaip  „toks geras jausmas“, juos dar labiau užves ir suteiks daugiau malonumo jums abiems. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų