Pora mylisi tik kartą per metus: priežastis – netikėta

Tai, kas vyksta už miegamojo durų – kiekvienos poros reikalas. Tačiau 25-erių Maria Simpson ir jos bendraamžis sužadėtinis Jamesas nei neketina slėpti – seksu jiedu užsiima vos kartą per metus!

Birminghame gyvenanti jauna pora, rodos, pačiame jausmų žydėjime, nusprendė gerokai apsirboti savo aistrą. Iki šios dienos seksu jie užsiiminėjo vos tris kartus per trejus metus! Tokios praktikos jie nusprendė laikytis iki pat vestuvių.

„Žinau, kad daugeliui tai galėtų nuskambėti labai keistai. Bet mes turime savo „Valentino dienos sekso sutartį“ ir jos laikomės. Būtent faktas, kad tą dieną išlaisvinsime savo aistrą, mus jaudina ištisus metus ir neleidžia prarasti jaudulio.

Manau, kad tai labai gražus santykių gestas. Tai tik įrodo, kad mes turime stiprų tarpusavio ryšį, o ne tiesiog esamę pametę galvą dėl aistros, seksualinių santykių. Gal vieniems tai skamba nesąmoningai, kitiems – kaip kokia atgyvena, tačiau mes su Jamesu turime visai kitus prioritetus, kaip išsaugoti santykius“, – kalbėjo Maria.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytojas
2021-02-18 02:59:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur nekaltybe iki vestuvių?! Paleistuviai!
Atsakyti
-25

B
Buratinas
2021-02-18 05:02:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai psichiniai, kartu ir fiziniai ligoniai arba norintys išsiskirti iš kitų savo kvailumu
Atsakyti
-31

T
Tadss
2021-02-17 22:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neiškentėčiau tiek
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (42)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų