Sužinojusi vyro sugalvotą pravardę moteris ryžosi skyryboms: negalėjo to atleisti

Moteris pasakoja, kad viena jos vyro savo draugams išsiųsta žinutė jai buvo „lyg žaibas iš giedro dangaus". Savo tapatybės atskleisti nenorėjusi moteris sako, kad jos vyro telefone pamatyta žinutė patvirtino jos įtarimus, kad vyras yra jai neištikimas.

Ji paaiškino, kad norėdama išsaugoti šeimą ji buvo pasiryžusi santykius taisyti. Tačiau vieną rytą, vyrui vakare grįžus iš pasibuvimo su draugais, moteris pasižiūrėjo į jo žinutes, kol vyras miegojo kitame kambaryje. Tą pačią akimirką ji suprato, kad atėjo laikas galutinai nutraukti santykius.

Panašu, kad jos vyras dalyvavo draugo gimtadienio vakarėlyje, o prieš pasisveikindamas su žmona ir vaiku nuėjo į dušą. Moteris pasakoja labai supykusi, kad vyras buvo kruopščiai viską suorganizavęs, kad jos nebūtų visas 24 valandas.

Ji sakė: „Kad ir kiek milijonų kartų bebūtume pykęsi dėl jo nepakankamo bendravimo ir abejingumo, niekas nepasikeitė. Todėl girdėdama, kad kol jis maudosi duše, niekaip netyla jo telefonas, nuėjau pasižiūrėti, kas darosi. Tuo metu jau įtariau, kad jis yra man neištikimas. Jis mane išdavė, bet ne taip, kaip maniau.

Atidariau grupės pokalbį ir pamačiau, kaip jis su draugais susirašinėjo apie planus tą patį vakarą susitikti bare. Bet perskaičius paskutinę mano vyro į šį pokalbį išsiųstą žinutę mane išpylė šaltu prakaitu. „Nemanau, kad man šįvakar pavyks prisijungti. TKPK pasakys ne.“

Kas yra TKPK? Numaniau, kad tai apie mane, ir kad tai nereiškia nieko gero. Ir neklydau. Vos iš dušo išėjęs vyras man ramiai paaiškino – Ta, Kurios Privalu Klausyti.“

Moteris sako, kad pasijuto „lyg šlapiu skuduru per veidą gavusi“, kai pamatė, kaip į ją žiūri vyras. Be to, dar nemaloniau buvo matyti, kad vyro draugai į jo žinutę atsakė juoku, o tai parodė, kad šią pravardę jie jau girdėję ne kartą.

Moteris sako, kad jai tai buvo „lyg žaibas iš giedro dangaus“ ir kad vyras nenusipelno nei jos, nei jos sūnaus. Tad susikrovusi daiktus ji jį paliko.


Rašyti komentarą...
i
idomiai
2020-12-26 17:08:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
"jos" sunaus. Plius ne is oro vyrai tokia nuomone apie moteris susidaro, taigi ne santykius nutraukti, o susimastyt reikejo, kodel jis taip apie tave galvoja, sekantis ne ka geriau galvos jei lygiai taip pat blogai elgsies
Atsakyti
-11

M
Monika
2020-12-26 23:10:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko baisaus dėl tokio pasakymo nematau. Jis juk nepavadino jos nei iš K ar da iš kokios raidės. Bet kad neištikas tai kita kalba ir diskusija.
Atsakyti
-7

Šaras
2020-12-29 10:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar didesnės durnystės negirdėjau. Jei jau nori skirtis, tai skirkis o kam ieškot tokių kvailų pretekstų ir juos viešai rašyt??
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų