• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugelis karališkųjų šaltinių atskleidžia, kas vyko artėjant princo Harry ir Meghan Markle vestuvėms, kai pasirodė pranešimų apie aštrius ginčus ir nesutarimus. Tyrėjas žurnalistas Tomas Bower įtraukė tokias istorijas į savo šiais metais pasirodžiusią knygą „Kerštas: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“.

Daugelis karališkųjų šaltinių atskleidžia, kas vyko artėjant princo Harry ir Meghan Markle vestuvėms, kai pasirodė pranešimų apie aštrius ginčus ir nesutarimus. Tyrėjas žurnalistas Tomas Bower įtraukė tokias istorijas į savo šiais metais pasirodžiusią knygą „Kerštas: Meghan, Harry ir karas tarp Vindzorų“.

REKLAMA

Autorius kalbėjosi su 80 porai artimų šaltinių ir atskleidė viską ‒ nuo to, kaip princas Williamas maldavo savo dėdę grafą Spenserį pasikalbėti su Harry iki pokyčių, kuriuos rūmai privertė padaryti serialo „Suits“ scenaristus, kai poros santykiai tapo viešai žinomi, rašo mirror.co.uk.

Draugai santykių su Meghan Markle nepalaikė

Tačiau viena istorijų, išgarsėjusių labiau nei kitos, yra tai, kad princo Harry draugai manė, jog jis „išprotėjo“, jei susitikinėja su Meghan Markle, kai ji prieštaravo viskam, kas nesutapo su jos vertybinėmis nuostatomis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Bower, Harry pakvietė 16 savo senų draugų iš Etono koledžo pavakarieniauti  Sandringhame penktadienį, šeštadienį pašaudyti, o sekmadienį papietauti.

REKLAMA

Autorius rašo, kad Harry „nekantriai laukė“ pašėlioti su savo geriausiais draugais, bet visi nusivylė, pirmą kartą susitikę su Meghan, nes ji „metė iššūkį kiekvienam svečiui, kuris prieštaravo jos vertybėms“. Jis rašo, kad Meghan „trūko humoro jausmo“ ir ji buvo „vakarėlio stabdis“.

Bower rašo: „Jie nesitikėjo tokios Meghan reakcijos. Jie nuolat garsiai laidė juokelius apie seksizmą, feminizmą ir transseksualius žmones. Meghan nedvejodama atsikirsdavo  kiekvienam svečiui, kurio pokalbio tema prieštaravo jos vertybėms. Jai trūko humoro jausmo“.

REKLAMA
REKLAMA

Važiuojant namo po sekmadienio pietų Harry draugai keitėsi panašaus turinio trumpomis žinutėmis „O Dieve! Ir kaip jums ji? Harry tikrai išprotėjo“.

 

Įžvelgė panašumų tarp Dianos ir sūnaus sužadėtinės

Kita įdomi istorija iš Bowerio knygos rodo, kad princas Williamas prašė Dianos, Velso princesės, brolio Earl Spencer, pasikalbėti su Harry ir sužinoti, kiek jiedu su Meghan yra artimi.

Autorius tvirtina, kad Earl Spencer ir dvi Dianos seserys, ledi Sarah McCorquodale ir baronienė Jane Fellowes, ne tik neįžvelgė panašumų tarp Meghan ir velionės Harry motinos, kaip tikėjosi princas, bet ir manė, kad jai bus sunku pritapti prie karališkosios šeimos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Bower pasakoja: „2017 m. rugsėjo pradžioje Kate atskleidė, kad laukiasi trečio vaikelio ir dėl rytinio pykinimo ji apribojo savo pasirodymus viešumoje. Kadangi straipsnis žurnale „Vanity Fair“ sukėlė įtarimų Kate ir Williamui dėl Meghan, aktorė sužinojo, kad jos kaimynė iš Kensingtono rūmų skirs jai dar mažiau laiko.

Harry jau buvo supažindinęs Meghan su abiem Dianos seserimis Jane ir Sarah bei jos geriausia drauge Julia Samuel. Harry manė, kad Dianos šeima ir draugai įžvelgs panašumų tarp Dianos ir jo sužadėtinės. Abi, anot jo, turėjo tokių pačių problemų.

REKLAMA

Jis liko nusivylęs. Niekas nesutiko, kad jo pažeidžiama motina turi ką nors bendro su jo mergina. Harry pasijuto nepatogiai, nes jie visi manė, kad Meghan nepritaps prie karališkosios šeimos“.

Ragino neskubėti su vedybomis

Autorius tęsė: „Jų nerimą išreiškė Earl Spencer, Dianos brolis. Viljamo prašymu Spencer kvietė Harry gerai pagalvoti. Tris kartus vedęs Spencer įspėjo sūnėną neskubėti su vedybomis. Jo patarimai sukėlė karčią reakciją. Harry vėliau pripažino, kad bus tikrai nelengva Meghan įsitvirtinti šeimoje“.

REKLAMA

Vienas iš jo nuolatinių rūpesčių buvo pinigų trūkumas, jei jie susituoktų. Nors Harry kasmet iš Charleso gaudavo apie 1,5 mln. svarų sterlingų, Meghan buvo patarta toliau tęsti aktorės karjerą, kad papildytų savo pajamas.

Tuo metu Meghan iš savo agento Nick Collins sužinojo, kad jos vaidybos perspektyvos yra ribotos. Omid Scobie, oficialus Meghan biografas, tiksliai apibendrino jos pasitraukimą iš Holivudo.

„Ji norėjo prasmingesnės karjeros“, – rašė jis. „Ji galėtų daug daugiau nuveikti kaip  karališkosios šeimos narė. Ji liko nusivylusi ‒ juk ji buvo taip arti savo garantuotos ateities“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų