Suodaičio pusseserė džiaugiasi jo meile Viktorijai: „Gražu žiūrėti“

Penktadienį sostinėje vyko laukiamiausiomis vasaros vestuvėmis vadinama šventė, Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje susituokė žymi verslininkė Viktorija Siegel ir jos širdies draugas Laurynas Suodaitis. Prieš ceremoniją susirinkę svečiai naujienų portalui tv3.lt atskleidė, ko norėtų palinkėti laimingajai porai. 

82

Sostinėje į Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuves atvykę svečiai neslėpė džiaugsmo. Daugelis jų buvo pasipuošę itin prabangiai, o veiduose rodė plačias šypsenas. 

(82 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinės cerkvėje susituokė Viktorija Siegel ir Laurynas Suodaitis: „Išsipildė mano svajonė“

„Puikiai jaučiamės, vestuvės graži šventė“, – tv3.lt emocijomis dalijosi Lauryno bendradarbis, kuris jį pažįsta nuo studijų laikų. 

Žinoma, svečiai itin asmeniškomis istorijomis pasidalinti nesutiko, tačiau džiaugsmą ir nuoširdžius palinkėjimus reiškė noriai. 

Suodaičio pusseserė džiaugiasi poros santykiais

„Labai džiaugiamės šia diena, nes labai laukėme. Užaugome kartu su pusbroliu, esame pametinukai, visada vaikystėje buvome kartu ir labai gerai iki šiol sutariame. Linkime porai ir toliau vienas kitą mylėti, ir toliau vienas kitu džiaugtis, nes tikrai gražu žiūrėti į jų santykius“ , – sako jaunikio pusseserė. 

Laimės linkėjo ir Vaitulionis

Komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis istorijomis viešai nesidalina, bet sako, kad svarbiausia, jog jaunieji turi vienas kitą. 

„Geriausios istorijos yra tokios, kurių niekas viešai nepasakoja, – juokiasi jis.  – Viktorija su Laurynu, mano galva, turi viską, bet svarbiausia, kad dabar turi ir vienas kitą, turi begalinę darną, supratimą ir vienas kitą beprotiškai papildo.  

Mano palinkėjimas vienintelis: išsaugoti tai, ką jie dabar turi ir kurti dar daugiau gražių dalykų kartu, kas jiems labai sėkmingai sekasi.“ 

Jaunikio draugai linki: „Jie labai skirtingi, bet kartu labai tarpusavyje derantys žmonės. Ir labai norisi, kad ta jų meilė, kuri yra labai akivaizdi, su kiekvienais metais tik labiau žydėtų.“ 

Jaunikio mama dėl poros ateities jaučiasi rami

Jaunikio Lauryno Suodaičio mama sako, kad labai džiaugiasi poros vestuvėmis ir nė kiek neabejoja, kad pora kartu bus labai laiminga. 

„Laurynas nuo pat mažumės buvo ramus, labai geras vaikas. Džiaugiuosi, kad tai jų svarbiausia gyvenimo diena, nuotaikos geros, svarbiausia, kad jie myli vienas kitą. 

Esu labai rami, nes Laurynas yra be galo geras žmogus, Ir dėl Viktorijos esu rami. Aš linkiu jiems kuo didžiausios sėkmės ir be galo džiaugiuosi jais.“ 


Rašyti komentarą...
E
Eksperte
2021-07-23 15:37:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po metų džiaugsmai praeis
Atsakyti
-5

J
Juazukas
2021-07-23 16:10:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai panašu, kad čia vyksta čigoniškomis vestuvėmis, vien tu plastikinių mergų apranga viską pasako
Atsakyti
-1

M
M
2021-07-23 16:57:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pyktis tikrai neima,bet juokinga,panašu į cirką ar turgaus balaganu šventė,panos apsiskarmaliave bele kaip ,nei nuogos nei su suknelėmis,ir kas ta tokia Sigel, ar tas jaunikis,tegu džiaugiasi,jei jiems smagu,bet kam tas triukšmas ant visos Lietuvos,paskui ,kai sprogs tas burbulas,tai bus dar juokingiau tiesa ,dar nepamirškite aprašyti gimdymo su visom smulkmenom,jeigu toks bus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų