REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rašytoja, poetė, žurnalistė ir net 15 knygų autorė Dalia Teišerskytė lapkričio 27-ąją paminėjo 78-ąjį gimtadienį.

Rašytoja, poetė, žurnalistė ir net 15 knygų autorė Dalia Teišerskytė lapkričio 27-ąją paminėjo 78-ąjį gimtadienį.

REKLAMA

Pirmadienį naujienų portalo tv3.lt kalbinta moteris sakė, kad sulaukti tokio dėmesio ji nesitikėjo, o skaitydama sveikinimus ne kartą graudinosi.

Užplūdo sveikinimai 

„Žinote, jaunystėje gimtadieniai labai svarbu, o dabar jau geriau ir nebūtų tų švenčių ir niekas neprimintų. Taip yra ir dėl bėgančio laiko, ir dėl to, kad gamta lapkričio gale būna purvinoka. Nors vakar buvo neapsakomai daug gražių žmonių, o ir sniego tiek daug.

Vakar visa diena praėjo kaip pasakoje. Sulaukiau vakar 1500 žinučių – pradėjau vakarop visiems atsakinėti ir pažadėjau, kad būtinai padėkosiu visiems asmeniškai. Nors atrodo, kad neįmanoma, tačiau tai yra privaloma. Tie bendri padėkojimai neparodo to mano atsakymo ir jausmo, kurį jaučiu kiekvienam, kuris man skyrė dėmesio.

Juk jeigu žmogus man atsiuntė bent širdelę, bent linkėjimą, vadinasi, jis norėjo, kad aš pasidžiaugčiau. Dėkoju visiems asmeniškai, kiekvienam, o dabar dar ir siunčiu padėką per jus“, – sakė pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Kovoja su liga 

Paprašyta pasidalinti, ko pati Dalia linki sau gimtadienio proga, ji buvo atvira:

„Į pasaulį paleidau 15 knygų, jeigu daugiau nepaleisiu, tai tikrai nenutiks didelės bėdos.  Šiandien man svarbiausia sveikata. Šiuo metu man jos labai reikia ir aš labai dėkoju visiems, kas jos linki. Šį linkėjimą priimu labai rimtai.

Tokia jau kasdienybė, ne paslaptis, kad dažnai tenka minti ligoninės slenksčius, lankytis pas medikus. Juk liga nėra nusikaltimas. Linkiu pati sau sveikatos. Tikiuosi, kad būsiu sveika dar ilgai“.

nelinkekite niekuomet kitam blogo, net mintyse. Bet tai jau praeitis, kiekvienas turi tiek kiek jam lemta, dievulis visa tai pareguliuoja. Nesvarbu, kad ji buvo seimo nare, jai likimas skyre buti seimo nare ir jus galejote irgi buti seimo nare, reikejo tik pasistengti, bet jei neturejote tokiu galimybiu, nereikia pykti, reiskia tik tiek jums buvo skirta. As irgi eiline piliete, niekam nezinoma, vadinasi tiek man skirta is Dievulio, bet as dziaugiuosi ponia Dalia ir linkiu jai sveikatos.
Gražūs jos eilėrasčiai,bet nemalonus žmogus.Visada susireikšminus, nors vieniša ir nelaiminga tikrovėje.
Babytė neįtikusius komentarus trina - tikra buvusi papūvusi seimūūūnė...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų