REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris mirė nuo plaučių vėžio po to, kai jos simptomai buvo klaidingai pripažinti kaip alergija.

Moteris mirė nuo plaučių vėžio po to, kai jos simptomai buvo klaidingai pripažinti kaip alergija.

REKLAMA

58 m. Jacqueline Richardson, kuriai pasireiškė kaklo tinimas ir rankų skausmas, konsultacijos telefonu metu buvo paskirti alergiją malšinantys vaistai, rašo thesun.co.uk.

Jos šeimos gydytoja Šiaurės Jorkšyre ir toliau gydė ją nuo alergijos, kai ji vėl kreipėsi į gydytoją dėl svorio kritimo, dusulio, krūtinės skausmų ir paburkusių paakių.

Sirgo vėžiu 

61 m. partneris Gary Crimmonsas nuvežė ją į privačią kliniką, kur paaiškėjo, kad dviejų vaikų mama serga ketvirtos stadijos vėžiu.

Tai įvyko praėjus trims su puse mėnesio po pirmojo apsilankymo pas šeimos gydytoją, kuris įvyko 2020 m. kovo mėnesį.

REKLAMA
REKLAMA

Gary pasakojo „TeessideLive“: „Tie mėnesiai galėjo daug ką pakeisti, galbūt ji šiandien dar būtų su mumis. Ji neturėjo pasirinkimo. Niekas jai nedavė jokių tinkamų rekomendacijų.

REKLAMA

Jei nebūtume kreipęsi į privačią kliniką, ji būtų mirusi dar greičiau. Viską turėjome išsiaiškinti patys.“

Jackie mirė vasario mėnesį, vėžiui išplitus į smegenis. Mamos neteko dvi jos dukros – 29-erių Hana ir 25-erių Ališa, močiutės neteko du aštuonerių metų anūkai dvyniai Rimannie ir Riella.

Nustatė klaidingą diagnozę

Ališa, vyresnioji slaugytoja, pasakojo: „Kaip alergija gali sukelti svorio kritimą ir dusulį? Gydytojai pasakė, kad šuo neturėtų miegoti su ja lovoje ir patarė neleisti jam lipti į lovą.

REKLAMA
REKLAMA

Ji miegojo su šunimi 11 metų – nuo pat tada, kai šuo atsirado namuose. Ir jai viskas būdavo gerai.“

Šeima pripažino, kad dėl koronaviruso pandemijos ji negalėjo apsilankyti pas gydytoją gyvai, tačiau kai jai pavyko apsilankyti pas gydytoją, ją toliau gydė dėl alergijos.

Gary pridūrė: „Jie neteisingai nustatė diagnozę. Toks paprastas dalykas pasiglemžė jos gyvybę.“

Auglys vėl išaugo 

Spindulinė terapija sumažino auglį, tačiau po devynių mėnesių jis vėl išaugo. Jai buvo taikyta radioterapija, tačiau ji atsisakė chemoterapijos, nes jos mirusi sesuo Carol nuo jos labai nusilpo, kai buvo gydoma.

Medikų gynimo sąjungos atstovas „Crossfell“ sveikatos centro vardu sakė: „Norime pareikšti užuojautą, be negalime komentuoti šios situacijos.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų