Štai, ką simbolizuoja jūsų mėgstamiausia gėlė: nustebsite ir patys

Tikriausiai esate girdėję frazę: „Gali rožę vadinti kitu vardu, bet ji vis tiek kvepės taip pat“. Daugelis iš mūsų perka gėles atsižvelgdami į tai, kas labiausiai patinka kitiems, o galbūt net neatsižvelgia į kitus veiksnius. Tačiau pasirodo, rožė nėra tik rožė – ji neša galingą žinutę jos gavėjui, kuri įprastą puokštę gali paversti ypatinga.

Nors daugelis gėlių yra susijusios su meile ir aistra, galite būti nustebę sužinoję, kad kai kurios populiariausios gėlės iš tikrųjų simbolizuoja negatyvą, pyktį ar praradimą, rašoma goodhousekeeping.com.

Štai, ką reiškia Jūsų mylimiausia gėlė:

Jurginas

Šios gėlės reiškia orumą ir pompastiką. Jums patinka, kai namuose galite jaustis lyg ruošiantis iškilmingai progai.

Amarilis

Šie tvirti žiedai atrodo lyg norėdami, ką nors papasakoti, dėl to jie gali reikšti pasididžiavimą. Panašu, kad jie ką nors padarė ir negali sulaukti, kol pasidalins.

Gvazdikas

Šios gėlės gali būti puikus pasirinkimas, jeigu norite nustebinti mylimuosius gėlėmis, tačiau ieškote pigesnio pasirinkimo. Jei nusprendėte dovanoti gvazdikus, rinkitės baltus, kurie reiškia „saldus ir mielas“, arba rožinius, sakančius „aš niekada tavęs nepamiršiu“.

Tačiau kitų spalvų venkite. Dviejų atspalvių gvazdikai reiškia „aš negaliu būti su tavimi“, o geltonos spalvos reiškia „panieka“.

Saulėgrąžos

Legenda pasakoja, kad kai Ispanijos tyrinėtojai pasiekė Ameriką, jie manė, kad saulėgrąžos buvo pagamintos iš tikro aukso. Ar galite juos kaltinti? Žinoma, jie klydo. Štai kaip saulėgrąžos įgavo „melagingų turtų“ reikšmę.

Raudonos tulpės

Raudonos rožės nėra vienintelė gėlė, turinti romantišką prasmę, taigi, norėdami parodyti atsidavimą, tiks ir tulpės. Raudonos tulpės taip pat laikomos meilės deklaracija simboliu.

Ramunėlės

Ramunėlės rodo nekaltumą. O linksmi, saulėti, maži žiedeliai neabejotinai turi prasmę.

Levandos

Nuo nuostabaus kvapo iki puikaus purpurinio atspalvio levandų puokštė yra atsidavimo žinia. Ji taip pat pasižymi raminančiomis aromaterapinėmis savybėmis, todėl levandų puokštė gali būti puiki dovana žmogui, kuriam reikia šiek tiek atsipalaiduoti.

REKLAMA

Chrizantema

Chrizantema turi paprastą reikšmę: sąžiningumas. Jos taip pat atrodo gražiai kaip rudens puokštės dalis ir todėl, kad gali atlaikyti vėsią temperatūrą, dažnai pasirodo kraštovaizdžio rudenį.

Raudonos rožės

Tai tikriausiai ne naujiena, bet raudonos rožės yra pačios romantiškiausios gėlės. Tai puiki Valentino dienos dovana, atspindinti meilę ir norą būti kartu.

Narcizai

Dovanokite šias linksmas geltonai žydinčias gėles tiems, kurie džiaugiasi nauju darbu, naujais namais ar nauju šeimos nariu. Narcizai simbolizuoja „naują pradžią“, todėl jie tobuli kiekvienai iš šių progų.

Bijūnas

Kaip bebūtų keista, šie saldūs, purūs žiedai anksčiau simbolizavo pyktį. Tačiau šiandien bijūnai yra susiję su romantika, santuoka.

Violetinis hiacintas

Purpurinė šios gėlės versija reiškia „prašau, atleisk man“, kilusi iš Apolono ir Hiacintojaus mito (pirmasis netyčia užmušė antrąjį).

Žibutė

Lojalumas, atsidavimas, ištikimybė. Kaip nemylėti šios violetinės gėlytės? Tai yra jausmai, kuriuos vertins kiekvienas.

Rugiagėlės

Rugiagėlę dovanokite kaip sėkmės ženklą, nes jos susijusios su turtais ir sėkme.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2020-03-30 14:23:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O neuzmirstuole simbolizuoja geguzes 9-osios parada....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų