rožės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rožės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rožės“.

Šis aliejus gerina miego kokybę: ragina išbandyti

Rožės savo aksominiais žiedlapiais ir svaiginančiu aromatu jau tūkstantmečius žavi žmoniją. Bet ar žinojote, kad ši gėlė siūlo brangiąją esenciją, kuri įamžina pačią jos sielą? Rožių eterinis aliejus, dėl savo retumo ir kainos dažnai vadinamas “skystuoju auksu”, pasižymi užburiančiu aromatu ir stebėtinai plačiu panaudojimo spektru. Kas yra eterinis aliejus? Prieš pasinerdami į rožių eterinio aliejaus pasaulį, išsiaiškinkime pagrindinius dalykus.
2024-06-14

Paliekite rožes šiuo mišiniu: žiedų nespėsite skaičiuoti

Rožės yra pagrindinės daugelio sodų gėlės, kuriomis maloniausiai grožėtis, kai jos žydi. Vienas iš būdų tai užtikrinti – naudoti bananų žieveles, teigia sodininkystės gerbėjai. Kad rožės žydėtų, joms dažnai reikia šiek tiek padėti, ir nors rinkoje yra daug trąšų, jūs galite pasigaminti jas patys ir tuo pačiu sutaupyti. Pastaraisiais metais sodininkystės entuziastai pasakoja apie stebuklingą bananų žievelių poveikį rožėms, rašo express.co.uk.
2024-06-06

Palaistykite rožes šiuo mišiniu: žydės įspūdingai

Rožės dažnai laikomos dieviškumo, tobulo grožio, o raudonosios – meilės simboliu. Vakarų pasaulyje rožė laikoma kilmingiausia gėle. Rožes sodininkai taip pat augina ir savo sode, tačiau tam, kad jos sukrautų įspūdingą kiekį žiedų, reikia jomis rūpintis. Trąšų rožėms laistyti pirkti parduotuvėje nebūtina – jas galite pasigaminti ir namuose. Šios trąšos užtikrins geriausia augalų žydėjimą, rašo balconygardenweb.com.
2024-05-26

Pabarstykite šio produkto ant hortenzijų: žiedų nespėsite skaičiuoti

Hortenzijos ir rožės savo grožiu nustelbia daugumą sodo augalų. Jei norite, kad jos jus džiugintų ir šią vasarą, pasak ekspertų, į dirvą reikėtų įmaišyti tam tikrų virtuvės atliekų. Žydinčios hortenzijos ir rožės savo ryškiais žiedais puošia kiekvieną kiemą ar sodą. Kaip ir daugumą augalų, hortenzijas ir ypač rožes reikėtų tręšti, kad jos būtų sveikesnės ir stipresnės. Pasak „David Austin Roses“ ekspertų, rožių tręšimas paskatins krūmo augimą ir gausų žydėjimą.
2024-05-23

Rožės apdovanos įspūdingais žiedais: išdavė 1 gudrybę

Netrukus pražys rožės, o kad jų žiedai džiugintų ilgiau, ekspertas rekomenduoja naudoti paprasto vaisiaus žieveles. Rožės yra klasikinės gėlės, kurios puikiai tinka beveik kiekvienam sodui ir, priklausomai nuo veislės, gali būti auginamos apželdintuose sklypuose arba vazonuose. Jų būna nuostabių veislių bei spalvų ir jos gana atsparios, jei tinkamai prižiūrimos. Kai rožės žydi, jas reikia tręšti, taip pat genėti ir reguliariai šalinti lapus, rašo express.co.uk.
2024-05-15

Pabarstykite aplink rožes šių produktų: apdovanos įspūdingais žiedais

Žydėjimo metu rožės yra vienos pastebimiausių ir gražiausių gėlių sode. Tačiau tam, kad jos gausiai žydėtų, sodininkystės profesionalas pasidalijo, kaip pasigaminti namines trąšas. Rožės neabejotinai yra itin populiarios sodų gėlės ir nesunku suprasti, kodėl. Jos yra universalios, įvairių spalvų ir veislių, be to, nuostabiai kvepia. Kiekvienam sodininkui, norinčiam, kad jo rožės būtų kuo gražesnės ir gausiau žydėtų, tinkamų trąšų naudojimas turi didelę reikšmę.
2024-04-14

Pasidauginkite savo sode rožių: išdavė auksinę gudrybę

Pateikiame veiksmingą gudrybę, kaip įšaknyti ir dauginti rožes. Jums nereikės jokios specialios įrangos, tik dviejų paprastų svogūnų. Gausi šaknų sistema susiformuos vos per savaitę. Vadovaukitės šia pamoka ir galėsite džiaugtis gražiais naujais rožių krūmais. Svogūnų metodas Jums reikės: Vieno rožės stiebelio; 2 raudonųjų svogūnų galvučių; Šiek tiek medaus; Smėlio; Purios žemės.
2024-04-04

Padarykite tai savo rožėms: apdovanos įspūdingais žiedais

Prasidėjo kovas ir tikrasis pavasaris jau visai čia pat. Tai reiškia, kad sodininkai jau sukruto ir pradėjo pirmuosius darbus sode, vienas jų – rožių genėjimas. Jei turite rožių ir norite jas genėti, kovo mėnuo yra tinkamiausias metas. Žiemos pabaigoje rožių augimas tik atsinaujina, rašo express.co.uk. Tuo tarpu reikėtų vengti sodinti rožes tose vietose, kur jau anksčiau augo rožės, nes nauji augalai gali susirgti ligomis, kurios puolė prieš tai čia augusį augalą.
2024-03-05

Pasakė, kada genėti rožes: apdovanos įspūdingais žiedais

Rožių genėjimas veiksmingas tik tuo atveju, jei jis atliekamas tinkamu laiku. Laimei, ekspertas pasidalijo informacija, kada tai daryti, kad būtų galima paspartinti žiedų gausą. Pavasario ir vasaros mėnesiais rožės suteikia sodams spalvų ir grožio. Genėjimas yra svarbi šio proceso dalis, galinti suteikti rožėms naują gyvenimo džiaugsmą – jos gerai augs ir džiugins žiedų gausa.
2024-02-15

Jokiu būdu nedovanokite to per Valentino dieną: teks raudonuoti iš gėdos

Valentino diena – tai metas, kai pasaulis nuo gėlių kvapų, širdies formos šokoladinių saldainių ir romantiškų gestų tampa dar spalvingesnis. Ši ypatinga, vasario  14-ą dieną minima šventė, suteikia papildomą galimybę pasveikinti savo partnerį ir savo jausmus išreikšti artimiesiems. Tad artėjant meilės dienai, dovanų meistrė Odeta Plakienė pasidalino naudingais patarimais, į ką atsižvelgti renkant dovaną bei patarė, kaip išrinkti dovaną pagal santykių etapą.
2024-01-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų