tv3.lt sokiu laida tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Tuomet perskaitykite šios savaitės prognozes visiems Zodiako ženklams. Tiesa, žvaigždės šį kartą įspėja Skorpiono ženklo atstovus.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Tuomet perskaitykite šios savaitės prognozes visiems Zodiako ženklams. Tiesa, žvaigždės šį kartą įspėja Skorpiono ženklo atstovus.

REKLAMA

AVINAS

Merkurijaus padėtis palanki verslo deryboms, susitikimams su potencialiais partneriais ir darbdaviais. Galite aptarti bendradarbiavimo sąlygas, tačiau priimti sprendimai greičiausiai nebus galutiniai. Netikėti pasiūlymai suteiks galimybę imtis visiškai naujo, bet labai perspektyvaus verslo. Bendravime su vaikais venkite formalių pasivaikščiojimų ar dovanų ir nuoširdžiai dalyvaukite savo atžalų gyvenime. Neatmetama meilės nuotykių, biuro romanų pradžia.

JAUTIS

Marsas padės pasiekti puikių rezultatų darbe. Esate pasirengę eksperimentuoti, elgtis rizikingai, nelaukdami kitų palaikymo ir pritarimo, ir būtent šis požiūris leidžia greitai pasiekti tikslų. Gali kilti nesutarimų su verslo partneriais ir vadovybe, tačiau galėsite įrodyti savo tiesą. Galimos netikėtos pažintys, neplanuoti susitikimai. Mokotės iš žmonių, su kuriais bendraujate. Neatmetama romantiškų santykių, kurie vystysis labai dinamiškai ir suteiks daug džiaugsmo,pradžia.

REKLAMA

DVYNIAI

Merkurijus stiprus–vaisingas laikas. Elgiatės ryžtingai, nešvaistote laiko, todėl pasieksite puikių rezultatų. Kai kuriems pasiseks visiškai naujuose projektuose – galėsite dar kartą įtvirtinti savo kaip žmonių, galinčių padaryti viską,reputaciją. Su artimaisiais bus sunku susitarti dėl bendrų ateities planų, buitinių reikalų. Jūs nenorite daryti nuolaidų, nesutinkate su kompromisais, užsispiriate ten, kur to nereikia. Atsipalaiduokite, ir santykiai pagerės.

REKLAMA

VĖŽYS

Dėl Mėnulio būsite orientuoti į sėkmę, stengsitės apeiti konkurentus bet kurioje srityje. Stenkitės teisingai apskaičiuoti savo jėgas, stipriąsias puses ir galimybes. Nuovargis, nervinė įtampa, stresas, adrenalino antplūdis – visa tai gali paveikti jūsų nervų sistemą ne į gera. Dabar palankus metas verslo aptarimui, diskusijoms, susijusioms su darbo pakeitimu arba bendradarbiavimo su naujais partneriais problemų sprendimu.

LIŪTAS

Uranui veikiant, turėsite galimybę išspręsti pastaruoju metu jaudinančias darbo problemas ir imtis naujų perspektyvių bei įdomių projektų. Galimos malonios pažintys, susitikimai su iškiliais žmonėmis, romantiškų santykių pradžia, o tai paveiks jūsų požiūrį į gyvenimą, privers pakeisti ateities planus. Tikėtinosdidesnės grynųjų pinigų įplaukos. Susilaikykite nuo skubotų pirkimų ir išlaidų: netrukus gautą sumą galėsite išleisti pelningiau.

REKLAMA

MERGELĖ

Jūsų pajamos turėtų padidėti: gerus dividendus galite gauti iš pinigų, investuotų į akcines bendroves, ar iš bendro verslo. Galbūt turėsite išspręsti kai kuriuos klausimus, susijusius su kitų žmonių pinigais: bendrus projektus, paveldėjimą, alimentus, mokesčius. Jūsų seksualinis aktyvumas taip pat gali padidėti –į seksą žiūrėsite kaip į sportą. Visų rūšių sužalojimų, įskaitant pramoninius, tikimybė dabar padidėjusi. Todėl turite būti atsargesni ir griežtai laikytis saugos reikalavimų.

REKLAMA
REKLAMA

SVARSTYKLĖS

Merkurijus ragina imtis neįprastų ir sudėtingų užduočių: su jomis susitvarkysite puikiai, nepadarysite net nedidelių klaidų.Pagaliau galėsite išspręsti problemas, dėl kurių daugelis stresuojate, ir tai bus dar viena priežastis didžiuotis savimi. Atsiveria palankios sąlygos naujam verslui pradėti: verslo susitikimai bus vaisingi, galite pasirašyti dokumentus dėl ilgalaikio bendradarbiavimo. Tikėtina, kad bus įdomių pažinčių, tačiau nauji santykiai vystysis šiek tiek lėčiau, nei norėtumėte.

REKLAMA

SKORPIONAS

Pasinaudokite Marso teikiamais pranašumais. Jei dirbsite iki septinto prakaito, labai greitai pasieksite numatytų rezultatų. Tačiau padidėja įvairių lengvų nelaimingų atsitikimų darbe ar namuose tikimybė, tad saugokitės. Seksis, jei būsite pozityvios nuotaikos ir nepasiduosite niūrioms mintims, kurios iš pradžių gali kilti be jokios priežasties. Galite sulaukti netikėtų verslo ir asmeninio pobūdžio pasiūlymų, malonių nepažįstamų žmonių siurprizų, dėmesio ženklų, kurie jums labai patiks.

REKLAMA

ŠAULYS

Jupiteris atbulas, tad bus daug darbo ir rūpesčių. Kai kurie taisysite kitų žmonių klaidas, tačiau net tai nepablogins nuotaikos. Kiti atkreips dėmesį į jūsų pastangas ir sėkmę, o jūs gausite pasiūlymų, kurių nenorėsite atsisakyti. Atsiranda nauji tikslai, kurių įgyvendinimui esate pasiruošę. Žinokite, kad nereikia visko daryti vieniems: tikrai rasite pagalbininkų ir sąjungininkų, pasiruošusių padėti. Bendra veikla gali būti pagrindas pradėti draugystę ar naują romaną.

REKLAMA
REKLAMA

OŽIARAGIS

Saturnui stebint, seksis tiems, kurie nuspręs pereiti nuo apmąstymų ir planavimo prie ryžtingų veiksmų. Gali kilti kliūčių, tačiau jos jūsų neišgąsdins – greitai susidorosite su bet kokiais sunkumais. Bus galimybė įgyvendinti keletą senų kūrybinių planų, surasti žmones, kurie padės realizuoti idėjas. Nepraraskite progų ir nedvejodami kalbėkite apie savo įgūdžius, talentus ir pasiekimus. Išmanioji savireklama dabar yra labai efektyvi.

REKLAMA

VANDENIS

Dėl Urano bus puikus laikas reklaminėms ir sociologinėms bei kitoms apklausoms. Finansine padėtimi dar nereikssusirūpinti. Be to, už sėkmingą darbą galite gauti vadovybės apdovanojimą arba pažadą apsvarstyti jūsų kandidatūrą paaukštinimui. Galbūt teks nusivilti, kad jūsų rezultatai sporte bus kur kas kuklesni, nei tikėjotės. Dabar jūsų sveikatai nebus jokių kliūčių. Net lėtinės problemos vargins daug mažiau, nei įprasta. Žinoma, jei laikotės teisingos dietos.

ŽUVYS

Neptūna ssuteiks pagrindą tikėtis gero pelno. Sunkumai, nedidelės problemos, nesusipratimai gali sugadinti nuotaiką. Kartais, norint suprasti sunkią problemą, reikia kurį laiką nuo jos atsiriboti. Nepaisant to, neturėtumėte atsisakyti sumanymų ir planų: galite pasiekti sėkmės, jei būsite atkaklūs ir kantrūs. Iš pradžių turėsite veikti savarankiškai, šiek tiek vėliau palaikys draugai ir sąjungininkai. Kelionės bus įsimintinos, įskaitant neplanuotas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų