Skelbia kritinę padėtį Lietuvos ligoninėse: skubiai prašo žmonių pagalbos

Nacionalinis kraujo centras kreipiasi į visuomenę: skubiai reikalingas O (I) ir A (II) kraujas.

VšĮ Nacionalinis kraujo centras (NKC) praneša, kad kritiškai trūksta O (I) ir A (II) kraujo grupių kraujo. Reikalinga visuomenės pagalba padovanojant kraujo onkologinėmis ir kitomis sunkiomis ligomis sergantiems ligoniams, gimdyvėms, į nelaimingą įvykį patekusiems bei traumas patyrusiems žmonėms.

NKC kviečia kuo skubiau atvykti padovanoti kraujo ne tik apsilankant stacionariuose NKC padaliniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau ir aktyviai dalyvaujant mobiliose kraujo donorystės akcijose.

Kraujo donorai laukiami Vilniuje (Upės g. 9, prekybos centre CUP), Kaune (Vytauto pr. 13), Klaipėdoje (Naikupės g. 28), Panevėžyje (Nemuno g. 75) bei Šiauliuose (S. Daukanto g. 90). NKC atkreipia dėmesį, kad donorai laikinai nepriimami Vilniuje, adresu Žolyno g. 34.

Informaciją apie padalinių darbo laiką bei artimiausias mobilias kraujo donorystės akcijas galima rasti NKC internetinėje svetainėje: https://kraujodonoryste.lt/ bei NKC Facebook paskyroje.


Rašyti komentarą...
V
Vyta
2021-08-04 10:25:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aukojau kraujo ir gimdyvei, ir vaikui, ir nepazistamam. Visada jauciau, kad nors tiek prisidejau prie kitu gyvenimo. Dabar negaliu sito padarytiir labai gaila. Paaukokite kraujuko, prisidekite prie kitu gyvenimo bent dalele saves. Tai taip pakyleja.
Atsakyti
-18

H
Hmmm
2021-08-04 10:44:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit cia zmones gasdinti!!!! Kiek anksciau kraujo prispikuliavo ir pardave i Vokietija, ar pamenat.
Atsakyti
-22

K
Kaunietis.
2021-08-04 10:51:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dosniai mokėkite už kraują ir jo turėsite.Gėda turėtų būti naudoti tą žodį paaukokite-aukokite kritinė padėtis...Lietuvoje. Bus dar gražiau............
Atsakyti
-18

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų