Skausmingų randų paženklinto aštuonmečio svajonė išspaus ašarą

Diana Rasimovičiūtė – bene garsiausia Lietuvos biatlonininkė ir mažasis kovotojas Erikas – abu besikaunantys dėl savo gyvenimo svajonių. Šiandien Diana kovoja dėl savo olimpinės svajonės. Aštuonerių Erikas savo gyvenimo kovą tik pradeda.

Atkakliai, be baimės, kupinas vidinės stiprybės ir ryžto niekada nepasiduoti.

Prieš ketverius metus brolio išgelbėtas, bet per gaisrą apdegęs beveik penkiasdešimt procentų kūnelio, paženklintas gilių ir skausmingų randų, šiandien kaunasi jau ne su ugnimi, o už teisę gyventi...

Skausmingi randai, psichologinis diskomfortas, dėl tempimo ant veido atsirandančios regos problemos – tik maža dalelė sunkaus mažo berniuko gyvenimo, kurį pažinusi olimpietė neslėpė susižavėjimo. „Kiekvieno gyvenime atsiranda sunkių akimirkų, bet jos praeina, o gyvenimas tęsiasi ir mes turim eiti į priekį“, – sako Diana.

Brolio Erikui padovanotas antras gyvenimas suteikia tos stiprybės eiti į priekį, tačiau didžiausia svajonė – plastinė veido operacija šeimai yra per brangi, todėl kviečiame visus mus susivienyti bendram Olimpiniam tikslui ir stoti į kovą už Eriką, už jo vaikystę be skausmingų randų, be patyčių. Už jo svajonę, kurios kaina 6.000 eurų.

REKLAMA

Atkaklus, vilties neprarandantis Erikas – puikus pavyzdys visiems, net ir olimpinės svajonės siekiančiai Dianai, kurią įkvepia emocijos, tikėjimas ir stiprybė. Tiek kasdieniuose dalykuose, tiek kelyje pasveikimo link Erikas – užsispyręs, siekia savo svajonės išsipildymo, nepaisant labai sunkių dienų.

Erikui tik aštuoneri, tačiau visos mūsų bėdos atrodo bevertės šalia vaiko, su šypsena išgyvenančio kiekvieną jam duotą akimirką, mokančio padėkoti broliui už tai, kad liko gyvas, už tai, kad liepsnos nesudegino jo begalinio drąsos pojūčio ir noro džiaugtis vaikyste!

Eriko susitikimą su Diana Rasimovičiūte galite pamatyti čia: https://youtu.be/AUaayqwpG-s

TV3 ir SEB banko organizuojama „Išsipildymo akcija“ sėkmingai gyvuoja jau nuo 2003 metų. Kaip aukoti vaikams, galite sužinoti užsukę į „Išsipildymo akcijos“ svetainę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų