Avinas

Įsiklausykite į savo intuiciją: tai pergalingas metas, tiesa, jis ateis keistu, net paslaptingu keliu.

Tauras

Sėkmės metas: galite leistis į avantiūrą, rizikuoti. Svarbius reikalus tvarkykite patys.

Dvyniai

Susitelkite: derėtų imtis sunkių, atsakingų darbų. Palankus metas iš esmės susitvarkyti namuose.

Vėžys

Vertėtų pasakyti viską, kas susikaupė, kad išsiaiškintumėte priežastį ir daugiau prie to nebegrįžtumėte: tai gera proga sudėlioti visus taškus tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose santykiuose. Taps lengviau.

Liūtas

Nesėdėkite rankų sudėję, nors veikti gali ir nesinorėti. Tiesa, daugiau laimėsite, jei remsitės partneriais.

Mergelė

Reikalai pajudės sparčiau, bet eisis kiek kitaip, nei planavote. Būtinai pabendraukite su draugais: išgirsite vertingų dalykų, kurie jus pastūmės sėkminga linkme.

Svarstyklės

Būkite nuoseklūs ir atidūs, kilusias problemas spręskite dabar, neatidėliodami, tuomet pavyks su daug kuo susitarti, išsklaidyti kieno nors įtarimus, nepasitikėjimą ir įgyti simpatiją.

Skorpionas

Nepervertinkite nei savo, nei partnerių teisumo ar galimybių. Tačiau tai gera diena bendrauti, deryboms rengti.

Šaulys

Kiek įtemptas laikas, tačiau apgalvota rizika pasiteisins, ir reikalai pakryps jums naudinga linkme. Palankus metas ieškoti naujo pinigų šaltinio, alternatyvios galimybės užsidirbti.

Ožiaragis

Kai kas iš senų draugų, o gal kadaise jums simpatizavęs asmuo gali palengvinti kilimą karjeros laiptais (ar bent jau apsaugoti nuo galimų nesėkmių): nesidrovėkite paprašyti pagalbos.

Vandenis

Palanku pasikalbėti jums svarbiu klausimu su tėvais: jie jus supras. Būkite atidesni mylimam žmogui, ir jūsų santykiai taps įdomesni.

Žuvys

Praregėjimų diena, tik reikia šiek tiek atsitraukti, į viską pažvelgti iš šalies ir be emocijų. Nesistenkite vieni išspręsti esamų sunkumų: jums tikrai padės senas draugas, tėvai, antroji pusė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų