TOP3 Zodiako ženklai – didžiausi egoistai: jie galvoja tik apie save

Prisipažinkime – visi turime savanaudiškų polinkių, ir tai nieko baisaus! Tai – labai sudėtingos mūsų žmogiškosios prigimties dalis. Tačiau kai kuriems žmonėms savanaudiški polinkiai pasireiškia kiek dažniau.

Portalas yourtango.com pateikė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra didžiausi egoistai iš visų:

Avinas 

Kai Avinas išsiaiškina ko nori, tą ir gauna. Juk tai nieko blogo, ar ne? Tačiau kartais Avinams tai darosi nevaldoma. Avinas visada pirmenybę teikia sau ir yra labai užsispyrusio charakterio. Viskas paprasta – jei parduotuvėje su Avinu susiduriate prie jūsų abiejų norimos paskutinės likusios prekės, Avinas už ją kovos iki paskutinių, ir už tai neatsiprašinės. Jis taip pat sugalvos ir pateisinamų priežasčių, kodėl jam šio daikto reikia labiau, nei jums, nors jose nebūtų ir kruopelės tiesos.

Liūtas 

Liūtai – labai atviri, nieko neslepia, bet taip pat gali būti ir labai savanaudiški. Nuostabu, kad jie visai neturi baimės, kai reikia įveikti kelyje pasitaikiusią kliūtį, bet jei Liūtas pamato ką nors, ko tikrai nori – visiems kitiems žaidimas baigtas. Liūto manymu, jo troškimo objektas yra skirtas tik jam ir niekam kitam.

Mergelė 

Mergelės yra smulkmeniškos. Jos kaipmat pastebi visus trūkumus ir neteisybes, o tai labai praverčia saviugdai, bet Mergelė kritikos imsis pirma. Vienas dalykas būti kritiškiems sau, ir visai kitas – kritikuoti ir smerkti kitus. Mergelės nesupranta, kad jei ko nors nedarytų jos, tai dar nereiškia, kad tai būtų svetima ir kitiems žmonėms. Ar klausiau tavo nuomonės apie savo figūrą? Ne. Tikrai neklausiau. Mergelėms reikėtų nustoti svarstyti, ką jos darytų kitų vietoje ir pradėti suprasti, kad priešais jas esantis žmogus mąsto visai kitaip.


Rašyti komentarą...
T
Tiesa
2021-01-23 17:03:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
nesamones
Atsakyti
-9

S
Sigita
2021-01-23 21:33:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu mergelė ir dažniausiai galvoju pirmiausiai apie kitus o save palieku paskutinėje vietoje. Čia yra didžiausia nesąmonė apie žmones ir sodiako ženklus. Užjaučiu tuos kurie tuo tiki.
Atsakyti
-8

T
Tiesa
2021-01-23 18:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą

Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų