Vienam Zodiakui – romantiška diena: stipriai veiks išaugęs priešingos lyties dėmesys

Šiandien verčiau nesiimti jokių skubių darbų, mat diena nebus itin produktyvi ir ne viską galite suspėti. 

Avinas

Nelabai džiugiai leisite šią dieną. Rūpės politika arba kažkokios rimtos veiklos, pareigos, vieši pasirodymai. Galimas įsimintinas susitikimas.

Tauras

Šiandien būsite aktyvūs, visuomeniški, viskuo domėsitės. Jūsų ryšiai su draugais, aplinkiniais visais atžvilgiais bus geri, tad galėsite laisvai mėgautis maloniu bei naudingu bendravimu.

Dvyniai

Šiandieną pravartu fiziškai ir protiškai pailsėti, pasidomėti dvasiniu penu, menu. Tegul atsipalaidavimas būna prasmingas. Venkite svaigalų.

Vėžys

Nestokosite optimizmo, jums atrodys, kad po truputį ima pildytis svajonės, viltys. Jūsų fantazija tikriausiai pieš gražesnės ateities viziją.

Liūtas

Dosniai žarstysite kitiems savo dėmesį, noriai dalinsitės naudingais patarimais, vertinga patirtimi ir daug kuo, ką turite sukaupę. Geras metas spręsti turtines problemas.

Mergelė

Aktyvi ir kūrybinga diena. Jausite didelį poreikį matytis su brangiais jums žmonėmis, kalbėtis su kaimynais, draugais. Tapsite artimesni seserims, broliams.

Svarstyklės

Mintys suksis apie mylimus žmones, vaikus. O jeigu rodote savo gebėjimus scenoje, jums labai svarbi bus publikos reakcija. Rūpestingai vykdysite pareigas, susijusias su vaikais.

Skorpionas

Šiandien staiga prisiminsite, kad esate reikalingi ne tik draugams, bet ir vaikams, mylimiesiems. Galite pasižymėti kūrybinėje veikloje.

Šaulys

Gali būti, kad jau keičiate stilių ar gyvenimo būdą. Išgirsti komplimentai jums pridės pasitikėjimo savimi bei daugiau supratimo apie tai, kas jums tinka bei žavi kitus. Jūsų naują stilių aplinkiniai net gali imti kopijuoti.

Ožiaragis

Jus emociškai stipriai veiks išaugęs priešingos lyties dėmesys arba kalbos apie prarastą ryšį. Išdrįskite išsakyti savo jausmus.

Vandenis

Iš artimo žmogaus, partnerio galite išgirsti protingų samprotavimų, kaip išspręsti finansinę problemą, gauti paskolą ar siekti pokyčių. Būsite linkę užsiimti psichologine savianalize.

Žuvys

Diena bus aktyvi, jeigu jūsų veikla susijusi su aukštuoju mokslu, tarptautiniais reikalais. Visa, kas tolima, atrodys įdomiau už tai, kas vyksta aplinkui.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų