Šis naujagimis Kauno rajone – ypatingas: pavadino keltišku vardu

Kauno rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje šiais metais jau užregistruotas 200-asis kūdikis – Oskaras Reškevičius, gimęs kovo 8-ąją.

Tėvams Sigitai ir Ramūnui – tai antrasis vaikas šeimoje. „Vyresnėlei Skaistei jau šešeri, ji labai norėjo ir laukė brolio, dabar netgi padeda prižiūrėti mažylį“, – pasakojo mama Sigita.

Tarptautinę moters dieną gimusiam mažyliui vardą sugalvojo tėtis: „Kadangi pirmam vaikui, dukrai, vardą sugalvojau aš, todėl antrajam išrinko vyras. Norėjome išskirtinio, retesnio, kurio artimoje aplinkoje neturime. Oskaras (keltų kilmės vardas - red.past.) buvo būtent toks“, – pasakojo mama.

Reškevičiai – tikri Kauno rajono patriotai. Sigita iki santuokos gyveno Alšėnuose, o Ramūnas – Mastaičiuose. Susituokusi šeima nusprendė įsikurti vyro gimtinėje ir iki šiol gyvena vyro tėvų padovanotame bute. „Nes mums čia patinka gyventi“, – trumpai atsakė Sigita, paklausta, kodėl pasirinko Kauno rajoną.

Šeima ir toliau planuoja įleisti šaknis į Pakaunės kraštą. Sigita iki šiol dirbo Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje mokytojos padėjėja, o vyras Ramūnas – stalius, taip pat Garliavoje. Mažoji Skaistė lanko Garliavos lopšelį-darželį „Eglutė“. Tėvai prasitarė, kad ten pat planuoja leisti ir Oskarą.

Šeima su mažyliu iš ligoninės grįžo kovo 11-ąją, o netrukus visi keturi į Civilinės metrikacijos skyrių atvyko pasiimti jauniausio šeimos nario gimimo liudijimo.

Sigita neslėpė, kad nustebo sužinojusi, jog jaunėlis yra jubiliejinis Kauno rajono kūdikis: „Džiaugiamės kraiteliu. Dėžutėje esantys daiktai naudingi, manau, augant Oskarui juos tikrai panaudosime.“

Pernai 200-asis rajono kūdikis užregistruotas panašiu metu – kovo 5 d.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų