Šiandien magiška data – 2021 02 22: Budraitytė pasakė, kaip pritraukti sėkmę

Pirmadienis kalendoriuje pažymėtas magiškais skaičiais – 2021 02 22. Garsi astrologė Vaiva Budraitytė naujienų portalo tv3.lt skaitytojams nurodo, kuo ši, penkiais dvejetais ženklinta diena yra ypatinga ir ką vertėtų būtinai padaryti.

Astrologė sako, kad jau nuo senų laikų skaičius 2 yra priskiriamas moteriškajam pradui ir yra susijęs su turtais, pinigais. Anot pašnekovės, kuo dvejetukų datoje yra daugiau, tuo šio skaičiaus energija stiprėja ir poveikis yra labiau juntamas.

„Kai vienos rūšies skaičiai sueina į vieną energiją ir jų yra tiek daug, tai rodo labai ypatingą laiką. Šiandien 20, 22 valandą yra tie momentai, kai reikėtų pradėti ką nors naujo. Dabar yra augantis mėnulis, todėl labai tinkamas laikas save palepinti ir tokiu būdu pritraukti sėkmę.

Jei žmonės turi kažkokį planą, sumanymą, viltį ar bet ką, kas susiję su noru ką nors nuveikti ir pradėti, tegul pradeda tai šiandien ir viskas bus labai gerai“, – sako V. Budraitytė.

Palanki diena santuokoms

Taip pat ji siunčia gerą žinią tiems, kurie šiandien tuokiasi. Tam – itin palanki diena, todėl jaunųjų gyvenimas, tikėtina, bus labai laimingas:

„Ši diena yra palanki santuokoms, nes moteriškas dvejetas tam labai geras skaičius. Tokia santuoka tikrai turėtų būti pakankamai turtinga, laiminga ir sėkminga.

Galima teigti, dar turint galvoje, kad šiandien saulė šviečia, kad santuoka turėtų būti ir turtinga, ir laiminga. Iš tikrųjų, kai yra tie dvejetukai, lauke saulė šviečia, tai dar geresnis požymis yra.“

Pataria, ko daryti nereikėtų

Astrologė nurodo, kad šiandien verta pradėti įgyvendinti ilgai kurtus planus, nes juos lydės sėkmė, tačiau kai ko daryti šiandien nepatariama.

„Kadangi šiandien viskas didėja ir stiprėja, negalima pyktis, nervintis, apkalbinėti vieni kitus. Tai yra toks draugiškas periodas, geriau pabūti ramiau.

Kadangi yra pirmadienis, žmonės greičiausiai per daug nevartos stipriųjų gėrimų, bet šiaip reikia žinoti, kad, kai yra tokie kraštutiniai periodai, negalima nieko daryti negero. Skaičiai irgi pritraukia blogų dalykų sustiprėjimą, todėl reikia elgtis teisingai, nesipykti ir nekenkti savo sveikatai“, – dalijasi pašnekovė.


Rašyti komentarą...
L
Lilia
2021-02-22 13:40:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekas jau nebetiki tavo pasakomis
Atsakyti
-10

f
fuksas
2021-02-22 14:04:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
seka pasakaites
Atsakyti
-10

R
Rolandas
2021-02-22 18:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar dar ji nesėdi juk pinigus gauna iš oro tik seime ir tiktų dirbti ten tokių daug.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų