Ši miego poza išduoda kai ką netikėto: akibrokštas daugeliui!

Po tam tikro kartu praleisto laiko, poros susikuria rutiną, atsiranda nerašytos taisyklės. Dažniausiai taip nutinka pasiskirstant, kas kurioje lovos pusėje miegos ir, žinoma, kuris partneris kurį apkabins. 

7

Didžiojo šaukšto pozoje atsiduria žmogus, kuris iš nugaros apkabiną savo partnerį – mažąjį šaukštą. Kai kurie mėgsta būti apkabinamais, kitiems patinka sargybinio vaidmuo.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karšta naktis garantuota: 7 sekso pozos, garantuojančios orgazmą

Atlikta apklausa atskleidė, jog net 20% porų mano, jog vyrai, kurie mėgsta būti mažaisiais šaukštais, yra laikomi nevyriškais. Net 55% vaikinų teigia, kad apie tai arba savo jausmus papasakoję kitiems, jie bus pajuokti.

Tačiau dėl to jaudintis reikėtų mažiausiai, mat tie, kuriems patinka būti apkabintiems, yra geresni partneriai tiek lovoje, tiek gyvenime.

Tokie vyrai yra jautresni, jiems patinka prisilietimai, yra šiek tiek moteriškesni, tačiau tai nėra blogai, kadangi tai rodo, jog esate aistringesnis ir skiriatės nuo tradicinio vyro, be to, tokie vyrai yra stipresni emociškai.

Šis didžiojo-mažojo šaukšto aspektas demonstruoja santykių dinamiškumą, kuomet vienas iš asmenų atlieka gynėjo vaidmenį, o kitas nori parodyti, jog juo pasitiki.

Anksčiau ši poza būdavo vyro dominavimo santykiuose požymis, tačiau vis dažniau kontrolę į savo rankas perima moterys.

Taigi, nebijokite parodyti, jog esate jautrūs ir saugiai jaustis norintys žmonės. Tai nėra blogai.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų