Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Šis spalio šeštadienis daugeliui Zodiako ženklų bus itin sėkminga diena. Vienų laukia intriguojančios pažintys, kitų – puikios permainos finansų srityje.

Šis spalio šeštadienis daugeliui Zodiako ženklų bus itin sėkminga diena. Vienų laukia intriguojančios pažintys, kitų – puikios permainos finansų srityje.

Spalio 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Avinas

Neišvengsite nerimo, jeigu ketinate dalyvauti konkurse ar pan. Situacija gana neprognozuojama ir kintanti, tai atrodys, kad jus puikiai vertina, tai, kad nekeliate pasitikėjimo.

Tauras

Ši diena bus nuotaikinga, ypač jei susitiksite su draugais, nevengsite naujų pažinčių. Būsite nusiteikę aplinkiniams pasakoti savo kelionių įspūdžius, ateities planus.

REKLAMA
REKLAMA

Dvyniai

Diena žada naujienų. Galbūt išryškės tai, kas ilgai nedavė ramybės. Tai jūsų nenuvils. Jeigu niekas netrukdys susikaupti, jums neblogai seksis ruošti publikacijas, mokslinius straipsnius.

Vėžys

Nors mąstysite gana racionaliai, visgi savimeilė, tuštybė gali imti viršų ten, kur norite padaryti įspūdį, pademonstruoti autoritetą ir pan. Apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais.

Liūtas

Pasižymėsite nebloga komercine uosle. Jeigu pasistengsite, jums pavyks atkurti finansinę pusiausvyrą, pritraukti klientus.

Mergelė

Aktualūs bus mokslo, informacijos, reklamos, ryšių klausimai. Gali pasirodyti, kad turite patikimų pagalbininkų. Turbūt gausite svarbią žinią ar kvietimą. Galite kiek neįprastai pakeisti įvaizdį.

Svarstyklės

Vargu ar ši diena bus kasdieniška. Jums rūpės šeima, namai, tačiau ne tiek, kad atsisakytumėte viliojamo pasiūlymo. Veržte veršitės į pasimatymą arba dominantį renginį. Gana lengvai pasiduosite kitų įtakai, vaikų prašymams.

REKLAMA
REKLAMA

Skorpionas

Jus lydės puiki nuotaika, užplūs kūrybinis įkvėpimas. Visais įmanomais būdais sieksite būti mylimi, populiarūs.

Šaulys

Jeigu turite svarbių darbų, verta paskubėti. Bus galimybių susitarti dėl jums labai aktualių dalykų, informacijos, tarpininkavimo. Galbūt teks aiškintis dėl kai kurių įsipareigojimų.

Ožiaragis

Tikėtina, kad gerų vilčių suteiks su finansais, tarpininkavimu susiję reikalai. Turbūt susitiksite su jus dominančiu asmeniu. Būkite apdairūs, kad neapsigautumėte. Gali nustebinti išryškėję partnerių motyvai.

Vandenis

Tikėtina, kad imsite rimtai galvoti apie veiklos arba gyvenimo būdo keitimą. Galite gauti gerą naujieną, pakvietimą. Galimas įvykis, kuris paskatins jūsų populiarumo, autoriteto augimą.

Žuvys

Gana perspektyvi diena. Viskas klostysis palankia linkme. Produktyvus būtų pokalbis su užsieniečiu.

Šaltinis: vytautus.com

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų