• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeima išgyvena siaubingą skausmą – trejų metų berniukas iš Australijos mirė po to, kai tėtis jį pervažiavo su žoliapjove.

Šeima išgyvena siaubingą skausmą – trejų metų berniukas iš Australijos mirė po to, kai tėtis jį pervažiavo su žoliapjove.

REKLAMA

Berniukas, vardu Maddoxas, šeštadienį apie 12.30 val. buvo nugabentas į Australijos Pambulos rajono ligoninę Naujojo Pietų Velso pietinėje pakrantėje dėl žoliapjove padarytų sunkių sužalojimų.

Vėliau berniukas mirė. Paramedikai bandė gaivinti Maddoxą, bet nesėkmingai, rašo mirror.co.uk.

„Tėvas važiuodamas atbulomis pervažiavo vargšą vaiką. Jis jo nematė“, – sakė policijos atstovas. Manoma, kad policija šeimai nepareikš kaltinimų.

„Tributes“ teigė, kad berniukas buvo „smagus“, o šeimos draugai, norėdami pagerbti „mažąjį angelėlį“ ir padėti jo šeimai, sukūrė „GoFundMe“ puslapį.

Sūnaus netekę tėvai taip pat turi dvi dukras – vienai jų penkeri, kitai devyneri.

Šeima sukrėsta

Maddoxo močiutė „Daily Mail Australia“ sakė, kad „šiuo metu šeimai per sunku kalbėti“.

REKLAMA
REKLAMA

Šeimos draugė Jessica Porter rašė: „Nepaisant to, kad Maddoxo gyvenimas buvo trumpas, jis padarė didžiulį įspūdį visiems, kuriuos sutiko, jis buvo mažasis savo tėvų angelas.“

REKLAMA

Jessica sakė, kad ketinama surinkti pakankamai lėšų Maddoxo laidotuvėms, o visos likusios lėšos bus skirtos psichologo konsultacijoms ir Maddoxo šeimos narių, kurie negalės dalyvauti laidotuvėse, susibūrimui.

Ji sakė: „Jo šeima turi daug gražių prisiminimų, kuriuos nori branginti ir taip prisiminti jo smagią asmenybę. Norėtume gražiai atsisveikinti su Maddoxu ir įprasminti gražiausius prisiminimus.

Maddoxas mėgo mėlyną spalvą ir su savo didžiosiomis sesėmis lakuodavosi nagus, todėl prisimenant jo gyvenimą prašome visų, atvyksiančių į laidotuves, vilkėti ką nors mėlyno ir nusilakuoti nagus rožine spalva dėl Maddoxo!“.

REKLAMA
REKLAMA

„GoFundMe“ puslapyje taip pat rašoma: „Tikimės surinkti pakankamai lėšų, kad Maddoxo šeima, įskaitant dvi jo vyresnes seseris, galėtų gražiai atsisveikinti su juo ir pagerbti jo atminimą. Kad visi galėtų atsisveikinti ir prisiminti jo gyvenimą.“

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, berniuko močiutė Wendy yra žinoma vietos gyventojams ir vadovauja „Motorfest and Swap“.

„Pambula Motorfest & Swap“ teigė, kad Wendy „visada pirmenybę teikia kitiems, o dabar atėjo mūsų eilė padėti jai ir jos šeimai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jie sakė: „Deja, Wendy anūkas savaitgalį patyrė tragišką incidentą ir mirė, dabar šeima renka lėšas mažojo Maddoxo laidotuvių išlaidoms padengti.“

Policija tiria šį įvykį, tačiau manoma, kad tėvai nebus apkaltinti dėl šio žiauraus incidento.

„Deja, kad ir ką darysime, tai nepakeis to, kaip šiuo metu jaučiasi tėvas, – sakė policijos atstovas. – Situacija neįprasta, tai nėra mirtis dėl natūralių priežasčių, todėl mes darome tai, ką turime daryti.“

Įvykio tyrimas tęsiamas, rengiama ataskaita koroneriui. Karen Wright, tarybos narė iš Pietų Pambulos, sakė: „Tai absoliuti tragedija, didžiausia užuojauta šeimai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų