Šeima negali sulaikyti ašarų: paauglys suvalgė kebabą ir numirė

Nuo alerginės reakcijos į greitą maistą mirusio šešiolikmečio tėtis dabar reikalauja atsakymų. Jo sūnus Nickas Kelly sunkiai susirgo ir mirė suvalgęs kebabą iš greito maisto užkandinės, esančios Preskote, Didžiojoje Britanijoje.

Paauglys patyrė du stiprius infarktus – pirmasis jį ištiko namuose, kur jo mama Kim ir vyresnis brolis Josephas desperatiškai bandė jį išgelbėti. Dažnai toje pačioje užkandinėje valgydavęs Nickas buvo labai alergiškas riešutams – jis sirgo anafilakse ir dažnai su savimi nešiodavosi epinefrino švirštiklį.

Alerginė reakcija buvo per stipri

Tačiau berniuko tėtis Chrisas sako, kad toks švirkštiklis, kuris kritiniu atveju suleidžia epinefrino, atpalaiduojančio plaučius, jam vis tiek nebūtų padėjęs – Nicko patirta alerginė reakcija buvo per stipri, rašo liverpoolecho.co.uk

Šeima sako, kad alergiją greičiausiai sukėlė kebabe buvęs pomidorų padažas – jie pasakoja, kad Nickas mamai spėjo užsiminti apie padažą, tuo pačiu metu šaukdamas, kad negali kvėpuoti. 35 metų amžiaus jo mama pagalvojo, kad jam – astmos priepuolis, ir greitai surado jo inhaliatorių, bet sūnus jai pasakė: „Ne, man reakcija.“

Tada jie Nicką nunešė laiptais žemyn, pasodino ant svetainės stalo ir iškvietė greitąją – sūnui iš burnos tuo tarpu veržėsi putos, o veidas pamėlynavo. Šešiolikmetis netrukus sukniubo ir tėvai jį paguldė ant grindų. Tuomet jo metais vyresnis brolis bandė jam daryti dirbtinį kvėpavimą. Per 10 minučių atvyko medikai – jie taip pat bandė jį gaivinti, o tuomet išvežė į ligoninę.

Namuose patyrė stiprų infarktą

Tačiau šeimos narių teigimu, Nickas namuose patyrė stiprų infarktą, po kurio jo smegenys, inkstai ir kepenys nebegavo deguonies, o ligoninėje jį ištiko ir dar vienas infarktas. Kovo 9 dieną, praėjus dviem dienom po incidento, Nickas ligoninėje mirė.

Dėl jo mirties niekas nebuvo suimtas, bet žinoma, kad pareigūnai kalbėjosi su užkandinėje dirbančiais žmonėmis. Alerginės reakcijos sukėlėjas kol kas dar nežinomas. Taip pat aiškinamasi, ar kebabinėje buvo laikomasi visų higienos reikalavimų.

REKLAMA

Gedintis tėtis Chrisas (44) sakė, kad imsis teisinių veiksmų: „To neturėjo nutikti. Policija ir toliau tęsia tyrimą, bus atliktas skrodimas, mes laukiame rezultatų. Kažkas turi už tai atsakyti. Aš praradau ne tik savo geriausią draugą, bet mano sūnus ir dukra prarado brolį, mano partnerė prarado savo sūnų.“

Vėliau paaiškėjo, kad kebabinė po šio įvykio buvo uždaryta 9 dienas, o tuomet, kovo 16 dieną, kol policijos tyrimas dar buvo tęsiamas, ėmė ir atsidarė. Žurnalistams maitinimo įstaigos savininkai sakė, kad buvo užsidarę „savo noru, iš pagarbos“. Daugiau jokių komentarų jie nepateikė.

Buvo labai mielas jaunuolis

Tą lemtingą dieną Nickas savo merginą palydėjo iki autobuso stotelės, o tada užėjo į „Uno“ užkandinę, užsisakė maisto, o jo laukdamas lauke kalbėjosi su savo merginos dėde. Šeima pasakoja, kad Nickas buvo labai mielas ir nerūpestingas jaunuolis. Keturių vaikų tėvas Chrisas sako, kad jo sūnus buvo „šelmiškas beždžioniukas, kuris labai mėgo Liverpulio futbolo klubą, žaisti futbolą ir kompiuterinius žaidimus“.

Jis liūdnai pridūrė: „Visi mylėjo Nicką. Jis buvo visiems toks geras, viską dėl kitų padarydavo. Ligoninėje buvo labai skaudu – laukiamajame buvo gal 30 vaikų, kurie visi norėjo su juo atsisveikinti. Nuo sekmadienio iki trečiadienio, kai jis mirė, į ligoninę atėjo mažiausiai 15 vaikų. Nickas palietė labai daugelį žmonių. Buitinių prekių parduotuvėje, kur jis dažnai lankydavosi, darbuotojai sako, kad pasiilgs jo šypsenos.“


Rašyti komentarą...
D
Darius
2021-06-11 14:29:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai valgė, ko nereikėjo ir numirė. Įdomu ar informavo kebabines darbuotojus apie turimas alergijas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų