Šeimą sukrėtė skaudi tragedija: mama su sūnumi mirė vos kelių mėnesių skirtumu

Chris Kelly žmona Kim mirė praėjus kelioms dienoms po savo 36 gimtadienio nuo leukemijos sukelto kraujavimo smegenyse.

Jauna mama pasiskundė, kad jai skauda galvą ir po kelių dienų mirė. Prieš kelis mėnesius ji neteko sūnaus, rašo mirror.co.uk. 2020 metų kovą jos 16-metį sūnų Nick, suvalgius kebabą, ištiko audringa alerginė reakcija ir jis mirė.

Nick užsuko į savo mėgstamą užkandinę, kurioje dažnai lankydavosi, ir nusipirko kebabą su pomidorų padažu. Suvalgius įprastinį maistą, jį ištiko anafilaksinis šokas. Netekęs sūnaus, o po to ir žmonos, Chris yra pasiryžęs per pusę metų surinkti 50000 svarų fondą, rašo mirror.co.uk.

Po šešių mėnesių ištiko antroji tragedija

Po netikėtos sūnaus mirties Chris sakė: „Visi jį mylėjo, jis neturėjo jokių trūkumų, mielai visiems padėdavo. Man plyšo širdis, regint 30 draugų, atsisveikinančių su Nick ligoninėje, kurioje jis praleido vos keletą dienų prieš palikdamas šį pasaulį“.

Po šešių mėnesių ištiko antroji tragedija – Chris neteko žmonos, su kuria kartu buvo 19 metų.

45-ių Chris pasakojo: „Atvirai kalbant, ji apskritai nemėgo vaikščioti pas gydytojus. Pradžioje tai buvo tik paprastas galvos skausmas. Pirmadienį pasiskundė, kad skauda galvą, o antradienį vėl jautėsi gerai. Ketvirtadienį vakare ji man prasitarė: „Jaučiuosi lyg tuoj mirčiau“.

„Sekantį rytą jau reikėjo ją aprengti, nunešti laiptais žemyn ir laukti greitosios“, − sakė Chris.

Atšventė savo 36-ąjį gimtadienį

Rugsėjo 7 dieną Kim atšventė savo 36-ąjį gimtadienį, o po šešių dienų, rugsėjo 13, ji mirė. Iki pat savo mirties Kim nesiskundė jokiais negalavimais, išskyrus prieš savaitę pajustą galvos skausmą, tačiau jokių leukemijos ženklų nebuvo.

„Nieko apie leukemiją nežinojome, nebuvo jokių ženklų, absoliučiai nieko. Į ligoninę ją nuvežėme dėl galvos skausmo. Pakeliui, greitosios pagalbos automobilyje, ją ištiko du priepuoliai, o padarius tyrimus, pastebėtas stiprus kraujavimas smegenyse“.

REKLAMA

Socialiniame tinkle „Facebook“ Chris pagerbė savo vaikų motinos atminimą, pavadindamas ją angelu. Jis teigė, kad Kim iškeliavo per anksti, lygiai taip pat kaip sūnus Nick: „Sunku patikėti, kad namai tokie tušti be tavęs, Kim.

Trūksta tavo šūktelėjimų „užplikyk arbatą!“. Žodžiais neįmanoma apsakyti, kaip mums tavęs trūksta. Užmiegu su ašaromis, širdyje – sunku ir tuščia. Kaip ir sūnus, tu išėjai per anksti. Dievas atėmė iš mūsų antrą angelą“.

Chris ketina dalyvauti labdaros eitynėse nuo Prescot iki Newquay, renkant pinigus leukemijos fondui JK. Jis sako, kad visada mėgo vaikščioti ir pamanė, kad verta prisidėti prie kilnaus tikslo.

Jis pridūrė: „Būtų puiku surinkti 50000 svarų, tačiau manau, kad pravers bet kokia suma. Tikiuosi, jog prie mūsų prisijungs daugiau žmonių, kad ir trumpesniems atstumams – 5, 10 ar 15 mylių“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų