Garsiame Vokietijos projekte lietuvė sulaukė neįtikėtinos sėkmės: atskleidė, kaip jai pavyko

Plačiai besišypsančią šokėją Patriciją Belousovą daugelis tautiečių prisimena kaip 2014 metų Lietuvos atstovę konkurse „Mis Visata“. Tačiau nuo to laiko Patricija nestovėjo vietoje ir sparčiai kopė karjeros laiptais. Visai neseniai ji sužibėjo garsiame Vokietijos šokių projekte „Let‘s Dance Germany“ ir čia užėmė ketvirtąją vietą.

12

Kai lietuvaitė šokėja Patricija Belousova (26) dar 2014-aisiais metais buvo išrinkta atstovauti Lietuvą didžiajame projekte „Mis Visata“, jau tuomet jauna mergina visus pakerėjo savo plačia šypsena ir nuoširdumu.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsiame Vokietijos projekte lietuvė sulaukė neįtikėtinos sėkmės: atskleidė, kaip jai pavyko

Bėgant laikui, šokėja lietuvaitė atsidūrė Italijoje. Čia ji gyveno šiek tiek ilgiau nei vienerius metus, o štai prieš pora metų Patricija persikraustė gyventi į Vokietiją. 

Vokietijoje sulaukė netikėto pasiūlymo

Naujienų portalui tv3.lt Patricija pasakoja, kad atvažiuoti į Vokietiją ją paskatino jos šokių ir gyvenimo partneris. O dabar jos gyvenimas šiame Europos mieste tiesiog virte verda.

Taip prasidėjus naujam gyvenimo etapui Vokietijoje, žymi šokėja iš Lietuvos vieną dieną visai netikėtai sulaukė  projekto „Let‘s Dance Germany“ prodiuserių skambučio. Šokėja maloniai nustebo – jai buvo pasiūlyta atvykti į atranką.

„Mes tai įvertinome kaip nuostabią galimybę šokti ir tobulėti, ypač kai yra toks sunkus laikotarpis – pandemija. Kiek iš tiesų buvo dalyvių atrankoje mes taip ir nežinome, nes visi šokėjai turėjo savo atskirą laiką tam, kad būtų kuo mažiau rizikos užsikrėsti koronavirusu“, – pasakoja moteris.

Partneriu tapo nuoširdus Vokietijos boksininkas

Įspūdingo dėmesio sulaukusiame projekte „Let‘s Dance Germany“ lietuvaitės Patricijos partneriu tapo jaunas šalies boksininkas Simon Zachenhuber. Pasak Patricijos, du sportininkai greitai ir lengvai susidraugavo ir nuo pat pradžių buvo nusiteikę rimtam darbui.

„Simonas jaunas, turintis aukštus tikslus ir norus išmokti kuo daugiau naujų, įdomių dalykų. Manau, kad jis savo gerbėjus labiausiai užkariavo atvirumu ir nuoširdumu. Devintoje projekto laidoje visos poros turėjo šokti šokį, kuris buvo pavadintas „Stebuklinga akimirka“.

REKLAMA

Kiekviena pora galėjo šokti apie tai, kas jiems buvo svarbu, stipru, o gal skaudu ar linksma. Simonas nusprendė šį šokį dedikuoti savo mamai. Jo mama su trimis vaikais liko juos auginti viena, nes tėtis pateko į avariją, kai Simonui buvo vos pora savaičių. Jis buvo stipriai sužalotas, liko neįgalus.

Simonas su pagarba ir dideliu dėkingumu atsidavė šiame šokyje. Man pavyko sukurti puikią choreografiją ir šokis gavosi iš tiesų labai jautrus. Ta stebuklinga akimirka labai daug pasakė apie mano partnerio asmenybę“, – jautriai kalba pašnekovė.

Sunkų darbą vainikavo 4 vieta projekte

Prakalbus apie treniruotes, Patricija pasakoja, kad iš salės ji kartu su Simonu neišeidavo nuo ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro. Mat šokių technika iš tiesų reikalauja daug pastangų. Lietuvaitė šokėja iki šiol prisimena nuostabą, kai jos šokių partneris boksininkas pradžioje repeticijų prisipažino esąs pavargęs.

„Manau, jis nesitikėjo, kad bus taip sunku. Kas nėra susidūręs su šokiais, dažnai galvoja, kad tame nieko sudėtingo nėra. Tačiau tai rimtas sportas ir be prakaito ir įsigilinimo į detales nieko nepasieksi.

Mes su Simonu pradėjome mokytis šokių technikos nuo pačių pagrindų. Projekto eigoje, kai mums pavykdavo nueiti vis toliau ir toliau, labai dėl to džiaugiausi, nes būdavo vis lengviau, naudojant pagrindus, aiškinti naujus šokių judesius ir toliau gilinti žinias. Mūsų treniruotės buvo ne tik produktyvios, bet ir linksmos. Aš pati buvau daug reikalaujanti, bet visada pozityvi“, – šypteli moteris.

„Let‘s Dance Germany“ projektas truko keturis mėnesius, o lietuvaitė Patricija su savo partneriu pasiekė net ir pusfinalį bei užėmė ketvirtąją vietą.  Šokėja sako, kad toks rezultatas yra nuostabus debiutas, kuriuo ji iš tiesų labai patenkinta. Projekto metu Patricija parodė dvylika šokių, kuriuos per itin trumpą laiką išmokė šokti niekada anksčiau nešokusį savo partnerį Simoną.

REKLAMA

Projekto teisėjai – itin griežti

Patricija atvirai pripažįsta, kad Vokietijos šokių projekte konkurencija buvo labai stipri. Mat visos poros buvo skirtingos, tuo ir įdomios, o visiems kiekvieną laidą pasisekdavo skirtingai:

„Visi konkurentai atrodė mieli ir draugiški, bet dėl pandemijos mes negalėjome susidraugauti taip, kaip tai galėjo būti anksčiau. Dėl koronaviruso buvo sukurtos itin griežtos taisyklės. Tačiau mes visi palaikydavome vieni kitus nuoširdžiai ir garsiai tiesioginiame eteryje. Režisieriaus sprendimas užpildyti tuščią salę buvo gana įdomus – mes buvome ir artistai scenoje, ir žiūrovai salėje.“

Kiekvieną laidą jaučiant stiprią konkurencijos įtampą tarp visų porų, ne ką menkesnį jaudulį kėlė ir komisijos nariai. Mat Patricija prasitaria, kad jie buvo itin griežti.

„Jie buvo griežti, ypač mūsų porai. Na, arba mums taip tik pasirodė. (juokiasi) Kadangi Simonas yra boksininkas, jo visas kūnas buvo sugrupuotas, tarsi sustingęs, ypač viršutinėje dalyje.

Teisėjai norėjo, kad jis atsipalaiduotų ir išsitiestų, bet bokse juk visada priekyje yra pečiai, o nugara susikūprinusi, o štai šokiuose jam reikėjo daryti viską atvirkščiai. Tai tikrai nebuvo lengva, tačiau didelio darbo dėka mums pavyko!“, – džiaugsmo neslepia šokėja.

Paprastame gyvenime – sukasi ne tik šokių žingsneliu

Projekto metu treniruotės vyko kasdien, be laisvų poilsio dienų. Tačiau toks įtemptas grafikas lietuvaitei šokėjai – jokia naujiena. Patricija pasakoja, kad ne projekto metu paprastame gyvenime šokių treniruotės vyksta kasdien po keturias, penkias valandas, o kur dar ir papildomos kūno paruošimo treniruotės, kitų porų treniravimas.

Tačiau tai nereiškia, kad visas Patricijos ir jos nuolatinio šokių partnerio gyvenimas sukasi vien apie šokius:

„Mano šokių ir gyvenimo partneris yra odontologas, jis dirba klinikoje. Aš tuo metu kuriu naujus dizainus savo mados ženkle „Bellatricia Refined“ ir prižiūriu klientų užsakymus.“

REKLAMA

Šiuo metu pasaulis vis dar kovoja su koronaviruso pandemija, kuri neabejotinai pakeitė kiekvieno žmogaus gyvenimą. Patricija sako, kad virusas sujaukė ne tik jų poros, bet ir visų sportininkų planus.

„Požiūris į gyvenimą pasikeitė kardinaliai – dabar mes tikrai žinome, kad nėra neįmanomų dalykų. Mes adaptavomės, išmokome naujas taisykles: laikomės atstumo, dirbame nuotoliniu būdu ir tik taip profesionalus gyvenimas tęsiasi“, – kalba pašnekovė.

Pokalbio pabaigoje Patricijos paklausėme, ką ji patartų šokėjoms, kurios dar tik pradeda savo karjerą ir svajoja apie ateitį garsiuose televizijos projektuose. Šokėja sako, kad tokioms merginoms ji turi paprastą patarimą – „Eikite į šokių aikštelę ir dirbkite!“.

„Svarbiausia ten yra ne kiekybė, o kokybė. Tobulinkite savo kūną, šokio judesius. Domėkitės kitais, žinokite geriausius, turėkite savo favoritus. Niekada neišduokite šokių, kaip bebūtų sunku. Mylėkite šokius, nepriklausomai nuo situacijos ir patikėkite, jums būtinai viskas pavyks“, – įkvepiančiu palinkėjimu pokalbį užbaigė šokėja.


Rašyti komentarą...
Z
Zx
2021-06-10 22:53:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur ten nepasiseks zagres statydama
Atsakyti
-1

D
DD
2021-06-11 12:12:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puse ismest apsimelavus kaip reik
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų