Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorinių aplinkybių – kitų ar kito asmens interesų bei veiksmų. Kažkas panašaus gali vykti ir dalykinėje srityje. Palankus metas dalykiniams pokalbiams, labiau žvalgybiniams, nei siekiant ką nors nutarti dabar. 

Jautis

Nedidelių darbų, kasdienių reikalų gali būti išties nemažai, ir jums teks greitai, tiksliai bei pareigingai imtis visko iš eilės. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat dabar gali būti svarbūs ir asmeniniai santykiai – galbūt ir dėl jų trapumo.

Dvyniai

Metas linksmas ir smagus, suteikiantis nemažai progų smagiai pasilinksminti. Panašu, jog vyraus tokios pramogos, kurios verčia nemažai pajudėti, patirti smagių įspūdžių bei nuotykių. Aplinkybės gali siūlyti domėtis sveikatos, sveikatingumo reikalais.

Vėžys

Gali būti, kad teks užsiimti namų, šeimos, būsto reikalais – čia gali būti veiklos, kuri vers įtempti jėgas, elgtis greitai ir ryžtingai. Kita vertus, net ir per trumpą laiką nuveikti pavyks išties nemažai. Taip pat dabar gali būti nemažai galimybių smagiai pasilinksminti. Būsite labai  kūrybiški.

Liūtas

Būsite atviri, patiks daug bendrauti. Norėsis plėsti akiratį, dėl to nemažai judėsite. Palankus metas tiems, kurių veikla susijusi su transportu, taip patiems, kurie ko nors mokosi – puikus metas gilintis į temą, kuri rūpi. Noras namus daryti jaukesnius, gražesnius, gali susidurti su kliūtimis savaitės viduryje.

Mergelė

Aplinkybės gali klostytis taip, kad reikės daugiau laiko bei dėmesio skirti piniginiams reikalams, galimybėms gauti daugiau apčiuopiamos naudos. Atrodo, greiti ryžtingi veiksmai padės gauti greitos naudos, o į strateginius reikalus reikės pasigilinti labiau.

Svarstyklės

Būsite labai energingi, veiklūs, drąsūs, todėl savo nuomonę ir poziciją ginsite iki galo. Puiki sportinė forma ne tik padės sportuojantiems, bet ir  leis imtis svarbių, jėgų ir nusiteikimo reikalaujančių darbų. Dalykiniai reikalai klostysis ne taip sklandžiai, reikalaus didesnio įsigilinimo.

Skorpionas

Būsite atsipalaidavę, linksmi, jausmingi, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Bus lengva kurti gražius, smagius dalykus. Visgi savaitės viduryje sėkmės kurį laiką gali pristigti, tuo metu galimi ir nesutarimai su kai kuriais šeimos nariais.

Šaulys

Dienos slinks ramiai – darbe vyraus įprasti, gerai žinomi darbai, o namie įprastos tvarkos griauti irgi niekas neketina. Nuo rudeniško apsnūdimo gelbės artimi draugai – visiems kartu bus smagu imtis bendros veiklos, ieškoti nuotykių ir įspūdžių.

REKLAMA

Ožiaragis

Gali būti, kad nestigs darbų darbe, profesijos srityje. Viską reikės daryti greitai ir tiksliai, bet kita vertus nestigs ir jėgų bei įkvėpimo, todėl produktyvumas bei pasiekimai gali būti išties nemenki. Kai kurie draugai ar draugės gali tapti nenumatytų išlaidų priežastimi.

Vandenis

Darbe darbo ne per daugiausia, tačiau galimos nedidelės malonios smulkmenos. Kai kurių kolegų elgesys gali suerzinti savaitės viduryje, tačiau tai greitai praeis. Palankus metas leistis į kelionę, kuri skatina daug judėti, bet atsidėkoja įspūdžiais ir nuotykiais.

Žuvys

Dienos slinks ramiai, be įtampos ir didesnių iššūkių. Nuo aptingimo gali apsaugoti kelionė, kuriai metas labai palankus ir kuri apdovanos smagiais, maloniais įspūdžiais. Sėkmė lydės tuos, kurie ieško papildomų finansinių išteklių savo veiklai plėsti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų