Prasidėjo itin sunkus metas: įspėja saugotis 3 Zodiako ženklus

Mėnulio pilnatis rugsėjo 20 dieną patekėjo dvasingame, lakios vaizduotės ir empatiškame Žuvų ženkle. Šiam permainingam vandens ženklui nėra ribų ir jis be galo kerintis, todėl ši pilnatis pasižymės išskirtine mistika – jos metu lankys ryškūs sapnai, nušviečiančios vizijos, o gal net kūrybiniai nubudimai. Juk Žuvims svarbiausia – įsimylėti.

Sužinokite, kuriems trims Zodiako ženklams ši pilnatis bus sunkiausia, rašo elitedaily.com

AVINAS

Per šią pilnatį norėsis užsidaryti langus ir duris ir pailsėti nuo viso pasaulio. Tačiau tai nereiškia, kad visiškai nutrauksite ryšius, nes tuo pačiu metu naršote po beribę visatą, esančią jūsų viduje. Ši pilnatis jus paskatins imtis dvasinio atsinaujinimo veiklų – meditacijos, dienoraščio rašymo ar kokio kito ritualo, kuris padeda jums palaikyti ryšį su aukštesnėmis jėgomis.

VĖŽYS

Ši pilnatis turi galios perkeisti visas jūsų perspektyvas. Esate raginami į pasaulį pradėti žiūrėti truputį kitaip ir kiek pakeisti kategoriškas savo nuomones ir užsispyrimo kupinas įsitikinimų sistemas. Jei būsite atviri, pavyks pagauti žinutę, kurią jums siunčia ši pilnatis. Juk ši pilnatis skatina tyrinėti nežinomus dalykus ir pripažinti, kad dar tiek daug nežinote.

SVARSTYKLĖS

Kiekvienas mažas sprendimas, kurį priimate kasdien, galiausiai prisidės prie kažko svarbaus. Ši pilnatis ragina jus atsisakyti nesveikų kasdienio gyvenimo įpročių. Net gali atsirasti motyvacijos pakeisti savo rutiną, kad jūsų priimti spendimai galiausiai būtų jums naudingi. Tik nepamirškite į dienotvarkę įtraukti poilsio – tai ne mažiau svarbu, nei uolus darbas.


Rašyti komentarą...
A
2021-09-22 17:24:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
DEBILŲ PASAKOS.AINU KARTIS.PASKUI NUSISKANDINAIT,IR DAR GALE.NUSIŠAUSIU
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų